Sleduj nás

Zabiju ho a jeho mrtvé tělo předhodím žralokům, předpovídá Colby zápas s Woodleym

Zabiju ho a jeho mrtvé tělo předhodím žralokům, předpovídá Colby zápas s Woodleym

Turnaj UFC 249 sice zná již svou startovací listinu, ale ihned po něm se prý dočkáme každý týden nového a nového dobrodružství. O jedno z nich se údajně může postarat i Colby Covington, který vyhlíží zápas s Tyronem Woodleym.

„Ve skutečnosti boj mezi mnou a Woodleym trvá už několik let. Tahle věc je více než osobní. Tohle je spor, který musí být urovnán,“ sdělil bývalý dočasný šampion velterové váhy, jenž si naposledy stoupl do klece v polovině prosince minulého roku. Tehdy prohrál proti současnému šampionovi Kamaru Usmanovi na TKO v pátém kole. Zápas to byl nicméně velmi vyrovnaný a napínavý. V případě bitvy s Woodleym se dá očekávat podobně intenzivní scénář.

„Jediný způsob, jak můžeme tyhle spory urovnat, je bojem na Whiteově soukromém ostrově. Hodlám tu ku*vu ukončit a až bude mrtvá, tak mohou její tělo předhodit žralokům. Tohle je zápas, který lidé chtějí vidět. Je to mnohem větší než duel Fergusona s Gaethjem,“ říkal Colby bez váhání. 


Tyron Woodley se měl původně představit na březnovém galavečeru v Londýně, tento turnaj byl však kvůli virové epidemii zrušen, a proto se bývalý velterový šampion nabídl, že zachrání UFC 249. Právě zde se chtěl utkat s Covingtonem, a dokonce mu sdělil i podmínku: „Už pětkrát nám to nevyšlo, pětkrát jsi vycouval. Buďto se tedy utkáme teď, nebo už nikdy!“

Colby tuto výzvu přijal, bohužel pro nás se jí na UFC 249 ještě nedočkáme. Musíme jen doufat, že se to napraví na některém z příštích turnajů, které se budou konat už na soukromém Whiteově bojovém ostrověDalší články