Sleduj nás

Za vyprodaný stadion bych si zasloužil více peněz, tvrdí Vémola, který si i tak vydělá 5x více jak za první zápas s Attilou

Za vyprodaný stadion bych si zasloužil více peněz, tvrdí Vémola, který si i tak vydělá 5x více jak za první zápas s AttilouFoto: OKTAGON MMA

Nejprve to vypadalo, že se Karlos Vémola chlubí, že jeho výplata bude 5x vyšší jak před pěti lety, ale nakonec je přeci jen nespokojený. 

Karlos je nejznámější postavou ryze na domácí bojové scéně. Ať už ho máte nebo nemáte rádi, jeho trashtalk, výkony i kontroverze v osobním životě vždy stáčely pozornost k tomu MMA světu a každý byl zvědavý, zdali Terminátor konečně padne, anebo svou šňůru prodlouží.

Na podobné bázi Karlos vybudoval svůj první duel s Attilou Véghem, který se uskutečnil 9. listopadu 2019 na Oktagonu 15 v pražské O2 areně. Nejenom celá Česká republika tu noc byla vzhůru a čekala na výsledek „Zápasu století“, který Terminátor nejvíce vypromoval. A díky tomu může vést řeči, jaké vede nyní.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Z peněz, které za svůj zápas dostanou Attila Végh a Karlos Vémola, se mi podlamují kolena. Ještě nikdy nikdo tolik u nás nedostal. Ten obnos je opravdu na úrovni světových MMA zápasů,“ informoval před pár dny v OSSCastu slovenský promotér Pavol Neruda.

Karlos za první souboj dle doposud neověřených, přesto často zmiňovaných zpráv dostal jeden až jeden a půl milionu korun. Nyní si výrazně přilepší, avšak zcela spokojený stále není. 


„Teď dostanu pětkrát více, ale pořád si myslím, že to je ku*va málo na to, že budeme mít vyprodaný stadion. Tohle měl být vrchol ledovce. Největší špičky ze Slavie dostávají prachy, o kterých se mně nebo Attilovi ani nezdálo, a to navíc měsíčně. A já si nemyslím, že my bychom dřeli méně než oni,“ uvedl Vémola ve svém podcastu.

Tohle je jediný skutečný pádný argument. Zatímco ostatní profesionální sportovci z fotbalového či hokejového kruhu mají pravidelné platy na měsíční bázi, MMA bojovníci musí věřit, že jim vydrží zdraví a několikrát ročně doručí kvalitní souboj v kleci, za který si tu mzdu vyslouží. Proto několik lidí stále tvrdí, že v MMA se tu uživit nedá, ačkoliv se ta finanční situace v posledních letech dost zvedla.


Další články