Sleduj nás

XFN - Kohout Matouš - Bahník Jakub

XFN - Kohout Matouš - Bahník Jakub

Horký kandidát na zápas večera bude na XFN 17 bitva mezi Matoušem Kohoutem a Jakubem Bahníkem. Druhý jmenovaný je členem silného týmu All Sports Academy, kterému šéfuje Patrik Kincl. Jakub má zatím 2 výhry a 3 porážky. Výkony střídá. V XFN se uvedl výhrou nad Pavlem Lamackým, ale naposledy se nechal uškrtit v prvním kole od Brazilce Martinse.

Matouš se po úspěšné kariéře v Muay Thai naplno přeorientoval na MMA. Ze 3 zápasů zvládl urvat 2 výhry. Hned v prvním duelu poznal, že přechod do oktagonu nebude jednoduchý. Tomáš Fiala ho drtil celé první kolo a Matouše zachránil jeden výborný úder v kole druhém. Po prvním úspěchu následoval tvrdý pád. Jan Janka ukončil Kohouta po minutě KO. V posledním vystoupení si Matouš spravil chuť a Chorvata Goluboviče porazil TKO.

Horký kandidát na zápas večera bude na XFN 17 bitva mezi Matoušem Kohoutem a Jakubem Bahníkem


Pekelná přestřelka v postoji se zde bude jistě konat. Matouš má své silné a slabé stránky jasně dané a Kuba Bahník si zase všechny porážky připsal po submisi. Při tomto způsobu boje by měl být ve výhodě Kohout, proto věříme, že zápas tentokrát zvládne. Jednoduché to mít ovšem nebude.


Další články