Sleduj nás

Wrester Jack Swagger míří do klece! Jdu jim tam srazit hřebínek, hlásí nová tvář Bellatoru

Wrester Jack Swagger míří do klece! Jdu jim tam srazit hřebínek, hlásí nová tvář Bellatoru

Bývalá wrestlingová superstar Jake Hagger, jehož si fanoušci lépe pamatují pod přezdívkou Jack Swagger, se chystá na svůj profesionální debut pod značkou Bellatoru. 

Další skok jindy známé hvězdy, u níž je každý zvědavý, jak se jí podaří s novým prostředím popasovat. MMA zlákalo už takového Brocka Lesnara nebo CM Punka a ani Swagger nehodlá držet ambice při zemi. „Jdu to tam rozbít a bude to velké,“ slibuje ještě před svým prvním soubojem. 

Wrester Jack Swagger míří do klece


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Velice vyhlížený duel by se měl odehrát již 26. ledna v losangeleském Staples Centru, kde bude na dvoumetrového borce v rámci zápasu těžké váhy čekat podobně „nezkušený“ JW Kiser. Jedná se o 41letého bijce se čtyřmi amatérskými a jen jedním profesionálním zápasem. 

„Myslím si, že fanoušci budou nadšeni. Nejen z nadcházejícího střetu, ale i z toho, co mě ještě čeká. Už odmalička jsem věřil, že patřím na bojiště, a rozhodně z něho teď nehodlám utéct. Jakmile se rozjedu, už mě nebude moct nic zastavit,“ navnadil Jake Hagger své příznivce.Další články