Sleduj nás

Willa Fleuryho nikdo nechtěl. Až nad ním vyhraju, tak si řeknu o titulovou šanci! prozradil Dan Škvor, kterého čeká v sobotu nepříjemný Ir

Willa Fleuryho nikdo nechtěl. Až nad ním vyhraju, tak si řeknu o titulovou šanci! prozradil Dan Škvor, kterého čeká v sobotu nepříjemný IrFoto: OKTAGON MMA

Takové entrée neměl v Oktagonu zatím nikdo. Pětatřicetiletý ostrovan zvládl bez jediného absolvovaného zápasu urazit celou špičku polotěžké váhy. Kromě toho, že je Will Fleury absolutní nezdvořák, je ovšem i výborný bojovník. Pro Daniela Škvora se bude jednat o pořádně těžkou zkoušku, která mu však může zajistit titulový výstřel.

První dotaz musí patřit tvé překvapivé volbě. Proč jsi kývnul na zápas s Willem Fleurym?

Já jsem na něj nekývnul, vyloženě jsem si o něj řekl! Nikdo s ním jít nechtěl, a tak mi to přišlo jako dobrá volba. Stylisticky sice nejhorší možný soupeř, ale o to větší zkouška.

Turnaj se odehraje v Anglii, nebojíš se nepřátelského prostředí na ostrovech?

Nijak zvlášť se nebojím. On je navíc Ir, takže tam taky nebude moc oblíbený. Až tam dorazíme, tak bude už jen focus na zápas. Snad to proběhne v klidu a nebude válka už předem.

Třetí výhra v radě, navíc nad takto nepříjemným soupeřem, by tě měla posunout blízko k titulu. Věříš, že ti dá Oktagon šanci bojovat o pás?

Jestli vyhraju tenhle zápas, tak už jiný chtít nebudu, ani do něj nenastoupím! Výhra mě prostě musí posunout k titulové šanci.

Jak na tebe působí mentalita britských borců, kteří se vyžívají v agresivním trashtalku?

Tak tenhle trashtalk už je samozřejmě za hranou. Je to o té jejich mentalitě. Mně se to naštěstí zatím netýká, takže s tím nebojuji. Každý ať si buduje kariéru svým směrem. Až skončím, tak chci působit na lidi inteligentně a mít vybudované dobré vztahy. Chovat se takhle jako idiot není moc v pohodě.

Kdo podle tebe vyhraje Odvetu století mezi Attilou a Karlosem?

Fakt nevím, kdo to vyhraje. Bude hodně záležet na přípravě. Ten první zápas byl o jednom úderu, to se může stát každému. Tím ten Attilův výkon neshazuju, jen bych chtěl vidět, jaké to bude, až se dostanou dál do zápasu. Favoritem bude Attila, ale ani na jednoho bych si nevsadil.

Zdroj: Autorský text, rozhovor


Další články