Sleduj nás

Wilder je s*ačka, už mu nic nepomůže, nebral si servítky Mayweather starší

Wilder je s*ačka, už mu nic nepomůže, nebral si servítky Mayweather starší

Zatímco Floyd Mayweather Jr. se snažil Deontaye Wildera podpořit, tak jeho otec Mayweather Sr. se nebál povolit uzdu svým emocím a bývalého šampiona těžké váhy federace WBC zahrnul řadou nadávek.

Důvodem, proč tak dnes už sedmašedesátiletý vysloužilý boxer učinil, je údajně prohraný tiket. Jen málokdo totiž mohl čekat, že Fury opravdu po změně týmu předvede takto dominantní výkon, jenž Wildera uzemní ve všech aspektech boje.

„Vsadil jsem si na Deontaye, ale on mi nakonec v ringu ukázal úplné hovno. Spousta lidí se mě ptala, jestli bych ho nevzal pod svá křídla, ovšem já se obávám, že jemu už nic nepomůže. V jeho stylu vidím spoustu mezer, o kterých ani on sám neví,“ zmiňoval.


Mayweather starší se opřel do Wildera

Věci se údajně z pohledu Floyda Mayweathera staršího změnily prakticky ze dne na den. On sám dřív Wilderovi fandil, ale pak záhy své myšlení otočil. A nyní jej dokonce takto slovně uráží.


„Deontay v tom souboji s Furym vypadal hodně špatně. Dřív jsem ho měl rád, ale teď o něm nemohu říct nic jiného, než že to je jen velký kus hovna,“ sdělil v interview pro „The Mayweather Channel“.


Další články