Sleduj nás

Vzpoura v Bellatoru! Rozhodčí to pod*lali, Page měl vyhrát, zlobí se šéf organizace

Vzpoura v Bellatoru! Rozhodčí to pod*lali, Page měl vyhrát, zlobí se šéf organizace
Prezident Bellatoru jen s velkou těžkostí hledal ta správná slova, která by vyjádřila jeho zlobu po výsledku titulového utkání mezi Loganem Storleym a Michaelem Venom Pagem.

Byl to klasický souboj postoj vs. zem, kde Page představoval roli dominantního borce na nohou, zatímco jeho soupeř chtěl kontrolovat hru převážně na zemi. Tento faktor měl však být v samotném závěru zápasu nejvíce rozhodující.

Ačkoliv Storley jen zřídkakdy způsobil svými údery nějaké poškození, stejně si nakonec odnesl výhru na body. Dle prezidenta Scotta Cokera ovšem velmi nezaslouženou.


„Upřímně jsem si celou dobu myslel, že Michael Page vyhrává, proto pro mě ten oficiální výsledek byl ohromným překvapením,“ sdělila hlava organizace po skončení londýnského bojového galavečera.

„Když jsem se bavil s kolegy, ti měli stejný názor. Page měl vyhrát, protože půl kola rozdával rány v postoji, zatímco Storley druhou polovinu kola jen držel soupeře na zemi, kde ovšem nejevil žádnou aktivitu,“ popisoval.


Jsem připraven své zkušenosti otestovat v UFC, říká hvězda Bellatoru

„Tohle někdo hodně podělal. Jak může vyhrát člověk, který se nesnaží útočit a jedinou jeho zbraní bylo, že se po někom válel, přičemž se ani nepřiblížil k žádnému ukončení? To, že se po někom pouze válíte, přece není MMA,“ vyjádřil Coker své znepokojení, které ovšem na celkovém výsledku zápasu nic nezmění. Page prohrál a pás dočasného šampiona velterové váhy Bellatoru putuje ke Storleymu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články