Sleduj nás

Všude byla cítit spousta závisti, vysvětluje Covington, co jej přimělo opustit American Top Team

Všude byla cítit spousta závisti, vysvětluje Covington, co jej přimělo opustit American Top Team

Je to již pár dní, co bývalý dočasný šampion z řad velterové váhy UFC opustil proslulý gym American Top Team (ATT). Důvod, proč tak učinil, se může komukoliv z nás zdát opravdu velmi zvláštní.

„Ve vzduchu jsem cítil závist!“ říkal hned na úvod Covington. „Pokaždé, když jsem přišel na trénink, jsem cítil závist, nenávist a další podobné negativní typy energie. Něco takového vás sráží dolů a vy se tak nemůžete dostat do své nejlepší formy,“ osvětloval.

Colby „Chaos“ Covington je nejenže americkým patriotem, ale také jedním ze známých trash-talkerů, co se svou drzostí snaží lépe prodávat zápasy. O něco podobného se pokouší i spousta dalších fighterů, nicméně ti si své nadávky neberou do gymu. A právě takto si Colby začal znepřátelovat své kolegy.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Colby není žádný můj přítel. On je něco, co se ani nedá pojmenovat, chová se prostě divně. Snaží se tvářit jako McGregor, ale lidé mu nic z toho nežerou,“ vysvětlovala onehdy Joanna Jedrzejczyk, která byla jedním z těch „negativních bloků“, které se proti Covingtonovi postavily.

Sám americký bojovník však cítí, že problém není na jeho straně. „Kdyby se mnou měl někdo potíže, tak za mnou přijde a řekne mi to. Nikdo ale nepřišel, pouze je slyšíte brečet. Joanna Jedrzejczyk, ‚Doufus‘ Poirier i ‚Pouliční Jidáš‘ (Jorge Masvidal) – všichni jenom brečí jako děti. Tím v gymu pouze vytváří konflikty a tím si říkají o pozornost,“ pravil.


A tento „pláč“ prý začal doléhat i na vlastníka ATT Dana Lamberta, který se postupně přikláněl k většinovému názoru, jenž stál proti Covingtonovi. „Když jsem začal cítit, jak po mně šlape i Dan, jak mi bere mou svobodu, tak jsem si uvědomil, že tam nechci být. Nikdo nebude omezovat mou svobodu. Takhle bych nikdy nemohl dosáhnout svého maximálního potenciálu,“ uzavíral „Chaos“.  


Další články