Sleduj nás

Vít Vokoun: Brichta první porážku nevzal! Dnes to na RFA v Budapešti potvrdím

Vít Vokoun: Brichta první porážku nevzal! Dnes to na RFA v Budapešti potvrdímFOTO: REAL FIGHT ARENA

Pro domácí maďarské fanoušky není tento zápas příliš velký šlágr, ale české publikum je plné očekávání, jak vyhrocená odveta dopadne.

Před Vítem Vokounem se navíc otvírá obrovská šance utkat se s jednou z hlavních hvězd organizace Real Fight Arena. Bojové sporty jsou nevyzpytatelné, a i když je Leo velkým favoritem, odpověď na otázku, kdo je lepší, leží v kleci.

Leo Brichta vs. Vít Vokoun video

Zde se můžete podívat na video z prvního zápasu, který se uskutečnil podle amatérských pravidel.
 


První měření sil, které proběhlo na podzim v Teplicích, dopadlo lépe pro Víta Vokouna, který po třech kolech zvítězil na body. Nutno podotknout, že se jednalo o amatérské pravidla K1, která jsou odlišná délkou kol i použitím ochranných pomůcek, tedy helem a holení. Leo si právě na helmu, kterou mu podle jeho slov Vítek stále stahoval, hodně stěžoval. Je pravda, že duel byl často přerušován a o strhující podívanou se nejednalo.

„Ten zápas probíhal trochu zvláštně. Často jsme byli v klinči a Leovi furt padala helma, takže z toho byl dost vzteklý. Je pravda, že sice hodně tlačil, na body však prohrál. Viděli to tak rozhodčí a stejně jsem to viděl i já,“ popsal Vokoun zápas pro kaocko.cz.


Odvetu za mistrovství republiky si nenechala ujít organizace RFA, která sice měla s Vítem jiné plány, ale pohotově využila sporu, který vybublal na povrch po Leově prohlášení.

„Ty jsi porazil ho*no. Cos dokázal? Udělat ze šestiminutového zápasu, ty vole, dvacetiminutovej. Asi dvacetkrát si mi sundal helmu. Dělej, ukaž se, potvrď to, že si mě porazil. Nebuď ch*anka, protože z tebe ch*anky cítím. Pojď,” nemazal se Brichta se svým soupeřem. Ten neváhal ani okamžik a životní výzvu přijal.

„Moc nechápu, že se takhle chová, vždyť jsme oba sportovci. Mohl mě vyzvat i slušně, navíc dobře ví, že já odvetu s ním přijal. Chci ho porazit znovu, dám do toho všechno. Jen tak už od něj nebudu poslouchat to, co po našem prvním souboji. Maximálně to mezi námi bude 1-1,“ je Vít Vokoun plný odhodlání zbořit papírové předpoklady.


Večer se dozvíme, jak se mu povedlo potvrdit výsledek z prvního měření sil. Tlak velkého galavečeru a profesionální pravidla však budou spíše hovořit pro mnohem zkušenějšího Lea Brichtu, který do zápasu vletí motivován domnělou křivdou.
 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Sebastian Fapšo předvedl v Rusku výborný výkon! Padl ale těsně na body

Druhý československý zástupce se v krátké době představil na ruském území a ani tentokrát si vítězství domů nepoveze. Po Tadeáši Růžičkovi absolvoval náročnou cestu i Sebastián Fapšo, ke kterému se měl podle původních plánů přidat i Václav Sivák. Ostravský Bad Boy však svůj duel kvůli zranění zrušil, a tak se oči fanoušků upíraly pouze na slovenský Tank.

Sebastian Fapšo předvedl v Rusku výborný výkon! Padl ale těsně na body