Sleduj nás

Virginia Fuchs nedopovala, nakazil ji její přítel během pohlavního styku

Virginia Fuchs nedopovala, nakazil ji její přítel během pohlavního styku

Americká antidopingová organizace (USADA) stáhla obvinění, které v březnu vznesla proti známé boxerce Virginii Fuchsové. Důvod, proč tak učinila, se jen tak nevidí každý den.

V těle Američanky byly totiž nalezeny zakázané látky. V době rozsudku se však ještě netušilo, že nic špatného nebrala ona sama, nýbrž její partner, jenž užíval zakázané léky a svou přítelkyni infikoval během pohlavního styku.

„Byl to pro mě naprostý šok, jelikož jsem vůbec netušila, jak bych to do sebe mohla dostat,“ reagovala Fuchsová na to překvapivé zjištění.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Virginia Fuchs měla doping v těle

Nakonec se jí však dočkalo odpuštění. „Jsem opravdu vděčná za to, že USADA pochopila, o jak výjimečnou událost se jednalo. Je to pro mě obrovská lekce,“ oddechla si dvaatřicetiletá bojovnice, která se teď v klidu může soustředit na své další cíle.


A ty jí mají údajně zavést do nitra olympijských her v Tokiu, kam se Virginia musí nejprve kvalifikovat. „Když je nyní po všem, mohu se opět plně soustředit na svou přípravu. Vězte, že do ní dám všechno!“ přislíbila boxerka, jejíž skóre čítá 83 výher a 19 porážek.


Další články