Sleduj nás

VIDEO: Patrik Kotlár zákeřně propleskl soupeře už při staredownu, když to nečekal. Jsem ze slavného rodu! křičel a chvástal se

VIDEO: Patrik Kotlár zákeřně propleskl soupeře už při staredownu, když to nečekal. Jsem ze slavného rodu! křičel a chvástal seFoto: RedFace

Patrik Kotlár, bratranec Diega či Lucky Kotlárových, neudržel nervy na uzdě a svého soupeře div nevypnul už při úvodním staredownu.

Příchod „slavného rodu“ Kotlárů na českou bojovou scénu se nám rozrůstá, čehož je důkazem nejenom organizace Clash of the Stars, ale nyní i RedFace. Na její poslední tiskové konferenci z Pardubic jsme se seznámili s pouličním bojovníkem Patrikem, který jde předvést své umění do klece. Za soupeře mu byl zvolen dvoumetrový „Mechanik“, který však ostrost mohutného Kotlára pocítil již při prvním staredownu. A jak je z přiloženého záběru vidět, rozhodně s ní nečekal.

„Já jsem z rodu Kotlárovců, z toho slavného rodu Kotlárů!“ uvedl se Patrik na scéně za bouřlivého potlesku svých kamarádů a rodinných příslušníků z hlediště, mezi nimiž se nacházel i Diego. „Od dětství jsem se rval po ulicích. Bojový umění jsem nikdy nedělal, jenom jsem se rval po ulicích,“ pravil s tím, že na rozdíl od svých známějších bratranců Diega s Jaroslavem ještě za své výtržnosti ve vězení nikdy nebyl. „Jsem čistý jako lilie,“ usmíval se. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Vás tady teda je,“ podivil se sám moderátor Aleš Bejr, když viděl ten zástup podporovatelů a bojovníků Kotlárů. „Nás je tři sta tisíc!“ odvětil hrdý Patrik. „Kotlárovci, náš slavnej rod! Tři sta tisíc! Jenom v České republice nás je tady tři sta tisíc!“ chlubil se, načež se přešlo na staredowny.

Již od prvního pohledu bylo vidět, že oba bojovníky od sebe dělí značný výškový rozdíl, ze kterého si však Kotlár nic nedělal. Naopak svému soupeři hned při prvním pohledu tváří v tvář dal vědět, že se ho nebojí. A to zákeřným úderem na bradu, který neměl daleko od klasického vypínáku. Mechanik po něm zavrávoral, přičemž v tom bojovém termínu by se dalo říct, že byl „nahulený“. Být to ostrý fight, je jen pár sekund od ukončení. Ochranka sice svou práci konala, ale pozdě.


O napětí do zápasu je tedy postaráno. Mechanik je alespoň poučený, že se do žádného přátelského ťukání rukavic při začátku souboje nemá pouštět, stejně by jednu dostal. Naopak to svému protivníkovi může vrátit. 


Další články