Sleduj nás

Veselého tetování nejznámějších českých vrahů pobouřila i Karlose Vémolu: Ten kluk má v hlavě úplně prázdno, měl by být potrestán!

Veselého tetování nejznámějších českých vrahů pobouřila i Karlose Vémolu: Ten kluk má v hlavě úplně prázdno, měl by být potrestán! Foto: Clash of the Stars / OKTAGON MMA

Ikona českého MMA se do jednoznačných soudů pouští málokdy. Karlos je sám velice složitá osobnost, a tak je k ostatním poměrně shovívavý. To, co ovšem viděl na těle Tadeáše Veselého0 jej přimělo vynést jednoznačný verdikt.

Poslední turnaj organizace Clash of the Stars přinesl nechutný moment. „Gangstaboy“ byl při nástupu do klece napaden jedním z diváků. Místo zápasení jej tak čekala lékařská vyšetření. Tadeáš se svým chováním a vyjadřováním sám pasoval do role zlého chlapce a nyní se zdá, že jej jeho pověst dohání. Bohužel svým posledním krokem ustřelil absolutně mimo rámec normálu a doživotně se zohyzdil velmi nevkusným tetováním.

„České vrahy v České republice nikdo nemá, Pabla Escobara má každý a na ty české se zapomíná. Budu mít z vrahů celý rukáv,“ pochlubil se Veselý redakci eXtra.cz. Aktuálně tak jeho ruce nesou podobizny manželů Stodolových, kteří se proslavili vražděním seniorů, nebo šíleného zabijáka Roubala, který své oběti dával sežrat prasatům.


„Co na to říct. Je tu úplný deb*l. V rozhovorech nerad mluvím sprostě, ale tohle fakt ukazuje, co má ten kluk v hlavě. Tady nejde o to, že se snaží být jiný. Jen by si měl uvědomit, že Clash of the Stars má velkou sledovanost. Myslím, že organizace nebo někdo jiný by z toho měl vyvodit důsledky. Kolik lidí kvůli těmhle lidem trpělo? Myslím, že tyhle věci by měly být trestný. Ten kluk by se nad sebou měl zamyslet, jestli tohle fakt myslí vážně. Já mám sice hodně tetování, ale vždy to muselo mít hluboký význam. Jsou to věci, které mě definují teď i za patnáct let,“ rozčílil se Vémola v rozhovoru s novinářem Ondřejem Němcem.

Pro Clash je samozřejmě takto negativní reklama nepříjemná. Majitel organizace Tomáš Le Sy se tak rozhodl proti Veselému zakročit a jeho nevkusná tetování mu na svých turnajích ukazovat nepovolí.


„On je teď asi v období, kdy o tom moc nepřemýšlí, o nějaké budoucnosti nebo o tom, jaký po sobě zanechá odkaz. Pokud by měl někdy v budoucnu nastoupit do zápasu, musí to mít minimálně zakryté, to je jasné,“ reagoval na četnou kritiku promotér Le Sy.


Další články