Sleduj nás

Vémola v reakci na Garbovu výzvu: Zápas se mnou chce kdekdo, ale nikdo na to nemá

Vémola v reakci na Garbovu výzvu: Zápas se mnou chce kdekdo, ale nikdo na to nemá
Karlos Vémola nehodlá ztrácet čas nějakým bojovníkem, jehož jméno ještě před pár hodinami ani neznal.

Na tuzemské scéně se objevilo nové jméno, jež má velké ambice. Jde o Vojtěcha Garbu, který na nedávném turnaji RFA přemohl bývalého UFC zápasníka Gorana Rejliče.

Tato výhra českého bijce natolik naladila, že si ihned řekl o další velké borce. V tom konkrétním výčtu nezapomněl zmínit Viktora Peštu, Mikhaila Ragozina a třešničkou na dortu byl sám velký Karlos Vémola.


garba vemola zapas statistika

Kdo je ten týpek? udivuje se Terminátor


Karlose znají všichni, ale on už všechny znát nemůže. RFA patrně nesleduje, jméno Vojtěch Garba mu nic neříká, a proto nemohl na jeho bojovou pobídku ani nijak kladně reagovat.

„O té výzvě slyším poprvé, navíc toho kluka vůbec neznám. Nikdy jsem o něm neslyšel, ani nevím, co ten frajer chodí za váhu. Asi to ale žádný velký silák nebude, když se o mně takhle vyjadřuje," udělal si Vémola vlastní obrázek... Zde je třeba připomenout, že Garba ve své výzvě Karlosovi slíbil, že jej porazí…


„Víte, mě dneska vyzývá kdekdo. Je spousta bláznů, kteří by se mnou chtěli zápasit, přitom na to vůbec nemají. Tohle asi bude ten samý případ. Navíc pokud by ten kluk aspoň něco v MMA dokázal, tak bych ho určitě znal," sdělil Terminátor pro kaocko.cz.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články