Sleduj nás

Vémola přišel o svého největšího sponzora, hradecký gigant nyní pomáhá šampionovi Kinclovi

Vémola přišel o svého největšího sponzora, hradecký gigant nyní pomáhá šampionovi KincloviFoto: OKTAGON MMA

Velký sponzor se sídlem v Hradci Králové přechází na světlou stranu hry a bude podporovat nejlepšího šampiona střední váhy v Česku.

Patrik Kincl oznámil novou spolupráci se společností Karsit Group SE, která lisuje veškeré díly pro koncern VW či Porsche. A jak už očekávání napovídají, jedná se o vskutku velkého koně v poli.

Nejvíce zajímavé na této spolupráci je, že právě majitel, miliardář Vít Kaiser, býval v minulosti kamarádem a sponzorem Terminátora Karlose Vémoly. V této souvislosti si Patrik Kincl okamžitě neodpustil rýpnutí a prohlásil, že jeho nový partner učinil správný krok, kterým přešel ze strany zla na stranu dobra.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Je jisté, že Karlos už teď bude valit oči a možná i tiše závidět. V Oktagonu se Patrikovi sice takových (finančních) podmínek jako Vémolovi nedostává, ale v osobním životě stanovil další milník, který se pokusí vylepšit už jen další úspěšnou titulovou obhajobou, jež přijde na řadu koncem letošního roku, kdy jej bude v kleci čekat slovenský bijec Vlasto Čepo.

Právě Čepovo místo chtěl Vémola zaujmout. To se mu však nepodařilo, ale ani on nebude v pražské O2 areně chybět. Organizace Oktagon MMA mu dohodila starého rivala Piráta Samuela Krištofiče, s nímž Karlos svede několik let odkládaný tanec.


Zároveň nám bylo odhaleno, že společně s oznámením nového partnerství se již brzy dozvíme další novinky, které se týkají spojenectví Víta Kaisera s bojovými sporty. Tato novinka k nám doputuje patrně během víkendu a údajně má rovněž lámat ledy a k našemu chápání možná i srdce promotérů. Očekávání jsou tedy poměrně vysoká.

A než se tuto novinku dozvíme, máme si připomenout ještě jednu zásadní věc. Slovy Kaisera: „Pravý Brabus je jenom jeden!“ Čímž jde jen o další cílené rýpnutí do Karlose Vémoly. Brabus je jedním z nejváženějších a nejodvážnějších úpravců aut značky Mercedes-Benz, jehož veleváženým rukopisem se vůz Víta Kaisera může pochlubit. Karlos má však jenom body kit z Polska nebo Číny.


Zdroj: Autorský text


Další články