Sleduj nás

Velký návrat na Oktagon 12! Gábora Borárose prověří Jan Janka

Velký návrat na Oktagon 12! Gábora Borárose prověří Jan Janka

Návrat po zranění absolvuje vítěz OKTAGON výzvy Gábor Boráros na OKTAGONu 12 v Bratislavě. Nečeká ho ovšem nic lehkého. Na druhou stranu klece se postaví Jan Janka, který nedaruje nikomu nic zadarmo.

Český mladík má bilanci 8 výher a 4 porážky, 63 procent výher získal KO. Asi nejvýrazněji na sebe upozornil výhrou KO nad vynikajícím postojářem Matoušem Kohoutem. Nyní v OKTAGONu na výhru čeká. Nejprve ho uškrtil Niklas Stolze, následně ho v O2 areně takticky přechytračil Robo Pukač.


Slovenská bestie Gábor Boráros má rekord 16 výher a 6 porážek. Zápasy většinou ukončuje před limitem, 63 procent KO a 31 % procent. Boráros je na naše poměry vynikající borec, který disponuje velkou silou, ale občas si nechá zápas trochu znechutit. Z posledních šesti zápasů má tři porážky, což je pro bojovníka s jeho ambicemi příliš. Poslední porážka s Davidem Kozmou sice byla díky zranění kolene, ale aby se dostal znovu k šanci bojovat o pás šampiona, musí nyní pouze vyhrávat.

Jan Janka sice výhru potřebuje, ale mnoho lidí ji od něj neočekává. Gábor je papírově velký favorit a my se k tomuto tvrzení přikláníme. Pokud si vezme příklad z Pukače a nebude se pouštět do přestřelek v postoji, měl by slovenský oblíbenec Ondřeje Novotného zvítězit. Janka je nebezpečný v každé vteřině, ale je to spíše borec hodící se do lehké váhy. Boráros bude v zápase o dost silnější.


Vsadit na Oktagon 12 a vybrat peníze zdarma zde!


Další články