Sleduj nás

Vážné obvinění z úst bojovníka UFC! Makhachev prý ujíždí na dopingu!

Vážné obvinění z úst bojovníka UFC! Makhachev prý ujíždí na dopingu!
Zažil to na vlastní kůži. Bobby Green se letos v únoru ocitl v kleci s Islamem Makhachevem, když na poslední chvíli zaskakoval za zraněného Beneila Dariushe. Zápas dopadl přesně podle předpokladů a upovídaný Američan se po chvilce ocitl pod rozjetou dagestánskou mašinou.

Islam jej v polovině čtvrté minuty donutil vzdát se a učinil tak poslední krok k boji o titul. Green, kterému porážka stále leží v žaludku, se pro web bloodyelbow.com rozpovídal o důvodech, proč podle něj bojovníci z Dagestánu dominují a odkud pocházejí kořeny jejich dominantních výkonů.

https://twitter.com/i/status/1564439184655503361


Zápasy Bobbyho Greena fanoušky dlouhodobě baví. Krásný pohyb a bleskové boxerské kombinace doplňuje šestatřicetiletý Američan neustálým mluvením, kterým se snaží rozhodit své oponenty. Na Islama nic z toho neplatilo. Na box nedostal Bobby příliš prostor a trashtalk nepadal na úrodnou půdu díky jazykové bariéře. Green i přesto našel jiné důvody své jednoznačné porážky. Za vše podle něj může ruský vládní program, který již od dětství pumpuje do bojovníků z Dagestánu steroidy.

„Našel jsem na YouTube video, kde Islam říká, že v Rusku v gymu, kde trénoval, dostával vždy vitamíny. Dělali to bůhví jak dlouho. Představte si, že byste někomu dávali steroidy od deseti, dvanácti, třinácti, čtrnácti, patnácti let, jak byste byli silní. A on byl opravdu silný. Teď to dává smysl,“ našel vysvětlení dominantních výkonů současného šampiona Makhacheva. Tím ovšem Bobby ve svých odhaleních rozhodně nekončil a na mušku si vzal i zbytek atletického aparátu Ruska.


“Na Islamovi bylo něco zvláštního. Říkal jsem si, že to je nelidské, a teď to dává smysl. Kdybych já mohl brát steroidy, ale naše země jsou jiné. Rusko bylo vyloučeno z olympijských her, jsou tam víc v pohodě s užíváním steroidů. Oni si za svými bojovníky stojí. Chtějí, aby byli silnější. Tady to tak není.  Ale představte si, že bych to mohl taky brát. Všechny bych zabil. Teď už mi to dává smysl. Říkal jsem si, proč ti Dagestánci tolik vyhrávají. Byli k tomu vyšlechtěni. Proto dokázali vycvičit devítiletého kluka proti medvědovi. Dělají tyhle věci od dětství.“

Islam Makhachev je samozřejmě pod bedlivou kontrolou USADA, takže nyní rozhodně na steroidech není. Co se dělo s těly mladých ruských sportovců v mládí, to je samozřejmě otázka, na kterou se odpověď pravděpodobně nikdy nedozvíme.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články