Sleduj nás

Václav Sivák obhájil RFA titul a nadále zůstává neporažen! Zajícová po výhře vyhlíží UFC

Václav Sivák obhájil RFA titul a nadále zůstává neporažen! Zajícová po výhře vyhlíží UFCFoto: Real Fight Arena

Další galavečer organizace RFA je zdárně za námi. Akce, kterou tentokrát hostila Opava, měla jako hlavní událost titulový boj ve váze do šestašedesáti kilogramů podle pravidel K1. Aktuální šampion Václav Sivák i tentokrát pozici favorita zvládl.

Zápas, za který schytala organizace RFA vlnu kritiky, měl vyrovnanější průběh, než se všeobecně očekávalo. Adam Król prokázal solidní odolnost i boxerské schopnosti. Vašek mu sice totálně rozkopal nohu lowkicky, ale jinak se mladý MMA bojovník nedostal do větších problémů. O vítězi přesto nemohl nikdo pochybovat. Sivák si zápas užil a chvílemi se dostal až do exhibičního módu. Hvězda EgoCombat Teamu tak vylepšila svoji profesionální bilanci na sedmadvacet výher a stále zůstává neporažena.

EgoCombat Team přijal do svých řad i dalšího bojovníka, který se včera na RFA 16 představil. Patrik Záděra se novému partnerovi odvděčil tím nejlepším možným způsobem. Svého polského soupeře totálně přejel a slavil výhru knokautem již v prvním kole.


Obrovsky cenné vítězství si na své konto připsala Veronika Zajícová, která tak ukončila sérii porážek. Dvacetiletá bojovnice tak upravila svůj rekord na dvě vítězství a tři porážky. Její soupeřka Polka Agata Truskolaska tak na svůj premiérový triumf stále čeká. Veronika naopak směle vyhlíží další výzvy, a těší se na svoji hvězdnou budoucnost.

„Teď mi bylo dvacet, jsem mladá a mám toho kupu před sebou. To, že jsem teď měla tři prohry, nic neznamená. Všechny ty prohry byly úplně vyrovnané zápasy. Tak vyrovnané, že jsme buď dali protest, nebo mi všichni říkali, že jsem to měla vyhrát. Já mám jen bordel v hlavě. Na sparingu jedu úplně jinak než v zápase. Mě to tam vůbec nejde. Vypnu a jedu jak deb*l. Teď už jsem byla dobře nastavená, takže věřím, že se to prolomilo a už budou jen výhry. Pak bude i UFC,“ drží se svého plánu Veronika.


Zdroj: kaocko.cz


Další články