Sleduj nás

Václav Sivák míří do první obhajoby, turnaje RFA se premiérově dočká Havířov

Václav Sivák míří do první obhajoby, turnaje RFA se premiérově dočká HavířovFOTO: REAL FIGHT ARENA

Největší talent české postojové scény se vrací do akce. Organizace Real Fight Arena expanduje do dalšího města a na řadu tentokrát přijde severomoravský Havířov. 

Turnaj je postavený na místních borcích z gymu Jayman MMA Fighting Systém, kteří se postaví mezinárodní konkurenci. Vrcholem večera bude první obhajoba Vaška Siváka.

Ostravský Bad Boy na doporučení lékaře neodcestoval do Ruska na akci RCC Fair Fight 20, kde si to měl rozdat s místním šampionem Kamranem Nabatim. Nyní je již zdráv a v plném tréninku, takže mu nic nebrání nastoupit do pětikolové bitvy proti zatím neznámému soupeři. 


Hájit bude opasek, který získal po tuhém boji s Patrikem Záděrou loni na turnaji RFA 7. Plány mladého šampiona dalece přesahují hranice ČR, a tak je možné, že RFA 10 bude jednou z posledních možností vidět umění Bad Boye na vlastní oči.

Z dalších borců, kteří se na akci představí, určitě zaujme jméno Vojtěcha Garby, který loni ukončil kariéru, ale nyní chystá brzký comeback. Návrat na vítěznou vlnu má rozhodně v plánu i Tobiasz Le. Rozhodčí jej sice viděli prohrát v souboji s Markem Bakhitovem, ale podle fanoušků mohl být verdikt klidně opačný. 


Poslední jméno, o kterém se zmíníme, je úspěšná amatérka Veronika Zajícová žijící v irském Dublinu. Zde piluje své schopnosti pod vedením světoznámého kouče Johna Cavanagha a nyní si odbude profesionální premiéru. 

Havířovský gym Jayman MMA Fighting Systém platí za jeden z nejprogresivnějších klubů u nás a hlavní kouč Jakub Müller své svěřence vždy perfektně připraví. Na domácím galavečeru tedy můžeme čekat pořádně nabuzenou partu, která bude chtít uhájit svoji severomoravskou tvrz. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Sebastian Fapšo předvedl v Rusku výborný výkon! Padl ale těsně na body

Druhý československý zástupce se v krátké době představil na ruském území a ani tentokrát si vítězství domů nepoveze. Po Tadeáši Růžičkovi absolvoval náročnou cestu i Sebastián Fapšo, ke kterému se měl podle původních plánů přidat i Václav Sivák. Ostravský Bad Boy však svůj duel kvůli zranění zrušil, a tak se oči fanoušků upíraly pouze na slovenský Tank.

Sebastian Fapšo předvedl v Rusku výborný výkon! Padl ale těsně na body