Sleduj nás

V UFC není jediný bojovník, který by se mi mohl rovnat, chlubí se Dillon Danis, na jehož dominanci prý nejsme připraveni

V UFC není jediný bojovník, který by se mi mohl rovnat, chlubí se Dillon Danis, na jehož dominanci prý nejsme připraveniFoto: Bellator MMA

V Bellatoru se pasoval do role nejlepšího zápasníka světa, pak ale prohrál boxerský duel s YouTuberem Loganem Paulem. Teď by rád zkusil své štěstí v UFC.

Dillon Danis je populární postavičkou MMA světa, jejíž resumé bylo mnohem více vybudováno z velkých slov jak nějakých bojových dovedností. Její velikost by se dokonale dala přirovnat k legendární bojové lodi Tirpitz, jejíž význam spočíval po celé tři roky především v její samotné existenci, skutečného boje na moři se loď zúčastnila pouze minimálně.

Danis má za celé ty dlouhé roky své účasti na profesionální MMA scéně na kontě pouhé dva zápasy. Pravda, oba je sice vyhrál, ale z dalších mnoha vycouval. Na vině častokrát byla zranění a také to, že mu Bellator nebyl schopen zajistit kvalitní soupeře, jež by prověřili jeho kvality.


Teď se to poněkud změnilo, Dillon byl z řad Bellatoru oficiálně propuštěn, což znamená, že je volný ke svým vlastním plánům. Ty mohou zahrnovat veškerou boxerskou zábavu s YouTubery, jak to mimo jiné ukázal už nyní, anebo ještě lépe, angažmá v UFC. A právě sem by si to kontroverzní bojovník rád zamířil.

"Ve svém osobním životě jsem dosáhl všeho, co jsem jenom chtěl. Pořád jsem králem MMA a jako takový mohu jít jenom na jedno místo - do UFC," prohlásil Dillon na stanici ESPN.


"Teď jenom čekám na tu nabídku, pouze nevím, zdali jsou na mou velikost připraveni. V celém UFC není jediný zápasník, který by se mi mohl rovnat. Na všechny znám recept, se všemi si dokážu poradit," chvástal se bojovník, který je zároveň údajně populárnější než takový Jon Jones.

"Můj boxerký zápas s Loganem Paulem potvrdil, že mě sledují miliony lidí z celého světa. To je věc, která nepochybně bude Danu Whitea zajímat, budím totiž větší zájem jak Jon Jones nebo Sean O'Malley. A mám daleko větší dovednosti jak kdokoliv z nich,” pochválil se Danis, který to laso dříve nebo později opravdu možná dostane.


Další články