Sleduj nás

V Oktagonu všem vytřel zrak! Teď Kaik Brito zabojuje o smlouvu v UFC

V Oktagonu všem vytřel zrak! Teď Kaik Brito zabojuje o smlouvu v UFCFOTO: OKTAGON MMA

Brazilský šikula se možná koncem léta dočká svého vytouženého angažmá v UFC.

Šampion veltrové váhy organizace OKTAGON si svými výkony vysloužil pozornost šéfa nejlepší MMA ligy na světě a ten jej pozval bojovat o kontrakt do své show.

Pokud se Britovi zadaří, je jasné, že OKTAGON přijde o svého špičkového bojovníka.


"Děkuji Bohu za vše. Právě jsem podepsal kontrakt do DWCS, půjdu naplno pro další vítězství v Las Vegas a dosažení svého cíle, kterým je dostat se do UFC. Také děkuji všem z vás, kteří mě sledují a fandí mi, 20. srpna získám další vítězství,“ okomentoval novinku Kaik na svých sociálních sítích.

Hvězda OKTAGONu se českým fanouškům představila v souboji s Gáborem Borárošem. Slovenský bojovník se vrhnul hned do zápasu pro takedown, ale skončil v krvi po krásném kontru kolenem.


Další přišel na řadu Robert Bryczek, kterého Brito sestřelil za minutu a půl. Petr Kníže, který na bleskurychlého Brazilce narazil na OKTAGONu 28, vydržel celá tři kola a získal cenné vítězství na body. Poté ale následoval Andrej Kalašnik, který padl po minutě a pár vteřinách.

Brito se tímto způsobem probojoval až k titulovému souboji s Davidem Kozmou. Dlouholetý šampion byl od začátku zápasu pod palbou tvrdých úderů a jen zázrakem vydržel až do třetího kola. Na jeho konci však duel ukončil rozhodčí Jan Voborník a Kaik stanul na vrcholu veltrové divize OKTAGONu.

V letošním roce se stále teprve šestadvacetiletý bojovník rozhodl nezúčastnit projektu Gamechanger, což bylo jasným znamením, že chce mít volné ruce k vyjednávání s UFC. Tento tah se mu nyní vyplatil a pokud velkou šanci ustojí v hlavě, má se svým atraktivním stylem velkou šanci prorazit i v zámoří.Další články