Sleduj nás

UFC - Villante Gian - Oleksiejczuk Michael

UFC - Villante Gian - Oleksiejczuk Michael

Dalším zástupcem polské MMA školy bude na pražské kartě UFC Fight Night Michal Oleksiejczuk. Soupeřem mu bude zkušený americký borec Gian Villante. Ten drží pozoruhodnou sérii 4 výher. Celkově má za sebou 27 zápasů, z toho 17 vítězství.

Michal Oleksiejczuk je šampion TFL. Po tomto úspěchu přišla šance v UFC a debut, ve kterém uspěl proti Khalilu Rountree. Následně byl ale zápas kontumován z důvodu pozitivního dopingového testu Oleksiejczuka. USADA mu vyměřila roční stopku, proto se vrací na scénu až nyní.

Villante Gian vs. Oleksiejczuk Michael na UFC Praha


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Favoritem tohoto zápasu je Villante, ale pro nás je lepší volbou sázka na dravého Poláka. I když je Villante zkušenější a technicky o něco lépe vybavený borec, Oleksiejczuk do zápasu vlétne s obrovskou chutí a v Praze se bude určitě cítit jako doma. Jako většina polských borců vydrží neskutečné bití a nakonec Villanteho udolá.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži