Sleduj nás

UFC - Stephens Jeremy - Kattar Calvin

UFC - Stephens Jeremy - Kattar Calvin
Turnaj UFC 249 zatím nemá oficiálně potvrzené místo konání, ale už teď je jisté, že se bude na co koukat. Na nabité kartě trochu zanikl zajímavý zápas, ve kterém na sebe narazí Jeremy Stephens a Calvin Kattar.

Jeremyho máme možnost sledovat v UFC již dlouhých třináct let a možná i proto jej bere většina fanoušků za protřelého veterána. Stephensovi je ale pouze čtyřiatřicet let a může mít před sebou ještě slušnou porci zápasů. Zatím se pyšní rekordem osmadvacet výher a sedmnáct porážek, kdy 68 % vítězství získal knockoutem. O velkou dávku motivace bude mít určitě postaráno, protože potřebuje ukončit třízápasovou šňůru porážek.

Stephens Jeremy vs. Kattar Calvin na UFC


Calvin The Boston Finisher Kattar potřebuje také napravit neúspěch z posledního zápasu. Zabit Magomedsharipov jej porazil na body (stejně jako Stephense). Pro Calvina to byla hodně smolná prohra, protože byl lepší v počtu signifikantních úderů a nezaostal ani v přesnosti. Upravil tak svou bilanci na dvacet výher a čtyři porážky, kdy 45 % vítězství získal knockoutem.

Oba borci se i přes prohry ukázali v posledních zápasech v dobrém světle. Jeremy je klasickým bijcem ze staré školy, který se agresivně tlačí dopředu a nebojí se rozdávat i inkasovat. Calvin se také spoléhá na své tvrdé ruce, ale více se soustředí na práci nohou a dokáže lépe využívat pohyb dovnitř a ven od svého soupeře.


Další nespornou výhodou by měl být jeho výborný wrestling, kterým si umí pomoct v případě nepříznivého vývoje. Vzhledem k naturelu obou borců by nás mohl čekat opravdu atraktivní zápas, ve kterém favorizujeme o dva roky mladšího Kattara. Kurz na Calvinovu výhru je 1.41. Pokud si vsadíte u Tipsportu zde, obdržíte 150,- Kč zdarma a můžete sledovat bojové sporty online zdarma.


Další články