Sleduj nás

UFC - Hardy Greg - Adams Juan

UFC - Hardy Greg - Adams Juan

Souboj, při kterém se bude hala Centrum AT&T v San Antoniu otřásat v základech. To je ve zkratce charakteristika zápasu mezi bývalou hvězdou NFL Gregem Hardym a ranařem Juanem Adamsem. Oba spojuje účast v Dana White Contender Series, kde si oba připsali výhry KO v prvním kole. Juan The Kraken Adams má bilanci 5 výher a 1 porážka, všechny výhry získal KO! V průměru vyšle na těžkou váhu neskutečných 7,41 signifikantních úderů za minutu s přesností 56 %. Adams se v minulém zápase poprvé dostal k rozhodování bodových rozhodčí a přineslo mu to první porážku kariéry, takže bude zajímavé sledovat, jak dokáže zareagovat. Na těžkou váhu je mu pouhých 27let a při schopnostech, kterými se nyní prezentuje, je jeho potencionál obrovský.

Greg Prince of War Hardy je díky své minulosti pod obrovským drobnohledem od samotného vstupu do profesionálního oktagonu. Člen nejlepšího obraného týmu NFL pro rok 2013 se předvedl již v Dana White Contender Series, kde si připsal dvě bleskové výhry KO v prvním kole a samozřejmě následovala smlouva s UFC. První zápas ale Hardy zpackal. I když byl výrazně lepší než jeho oponent Allen Crowder, neodpustil si ve druhém kole ilegální koleno na hlavu klečícího soupeře a přišla prohra diskvalifikací. Další šance byla na UFC Fight Night 150 proti Rusovi Dmitry Smoliakovovi. Hardy tentokrát neponechal nic náhodě a vystrašeného soupeře ukončil snadno TKO po necelých 3 minutách. Díky tomu má bilanci 4 výhry a 1 porážka, všechna vítězství KO. Statistika signifikantních úderů ukazuje 3,88 úderů za minutu s přesností 45 %.


Zápas těžkých vah je na tipování vždy ošemetný a u takto neprověřených borců to platí dvojnásob. Adams je všestrannější a jakmile by se zápas dostal na zem, bude ve slušné výhodě. Otázkou ovšem je, jestli dokáže Hardyho, který má vynikající stabilitu a obrovskou sílu, strhnout. I když je Hardy hodně jednostranný tip bojovníka, věříme, že v tomto duelu uspěje. Kombinace atletických schopností a zabijáckého instinktu mu přinese další výhru a souboj s někým z top 10. Kurz na Hardyho je 1.85.Další články