Sleduj nás

UFC 278: Pudilová vysvětluje, proč její druhá anabáze v UFC bude výrazně lepší

UFC 278: Pudilová vysvětluje, proč její druhá anabáze v UFC bude výrazně lepší
Lucie Pudilová se již tento víkend po více jak dvouleté odmlce představí na horké půdě UFC. A slibuje, že uvidíme její nové já.

Naposledy se Lucka pod křídly MMA velikána přestavila 25. ledna roku 2020, když na body prohrála s Justinou Kish. Následně naplno propukla pandemie koronaviru a česká bojovnice trénovala na domácí půdě, kde se jí ujal OKTAGON MMA.

Zde si příbramská střela připsala pět výher a jednu porážku, což bylo dostačující k tomu, aby vzbudila zájem UFC podruhé. Tentokrát se ovšem vrací jako úplně nový člověk.

Lucie Pudilová mění taktiku


„Proti poslednímu zápasu v UFC jsem se změnila asi o 100 %. Vrátila jsem se ke svému agresivnímu stylu a přidala jsem nové techniky, takže teď je to top Lucie. Pracovala jsem hodně na zemi, postoji, jela jsem všechno,“ svěřila se Pudilová těsně před odletem do USA serveru kaocko.

UFC 278: Lucie Pudilová vs. Wu Yanan


Soupeřkou české bojovnice bude čínská „Mulan“ Yanan Wu. Ta v UFC drží bilanci čtyř proher a jedné výhry. Dá se tedy říci, že její kariéra v této organizaci visí na vlásku. Kvůli tomu ji však nemůžeme podceňovat, naopak bude chtít ukázat, že do MMA Ligy mistrů patří…


„Soupeřku mám načtenou. Mám silný postoj, takže si myslím, že mě bude chtít hodit, protože já mám skutečně hodně dobrý postoj, lepší než ona. Bude přede mnou utíkat nebo mě bude chtít dostat na zem,“ předvídá Lucka taktiku své protivnice.

pudilova mcgregor ufc


A emoce před bitvou? „Těším se na návrat do UFC, ale nějak zvlášť to neprožívám, prostě jdu vyhrát zápas. Beru to jako každý jiný zápas. Je to UFC, vím to, ale nedávám si to zbytečně do hlavy,“ přiznávala příbramská rodačka, které bude dělat doprovod zkušený kouč John Kavanagh. Ten mimo jiné zastupuje i hvězdného Conora McGregora.


Další články