Sleduj nás

Tyson Fury hodlá nakopnout MMA kariéru, trénovat ho bude sám Conor McGregor!

Tyson Fury hodlá nakopnout MMA kariéru, trénovat ho bude sám Conor McGregor!

Jen si Tyson Fury odbude svou premiéru na půdě WWE, tak se pár dní na to ihned přesune do Irska, kde ho bude čekat Conor McGregor. Dvoumetrový obr z Manchesteru totiž plánuje debutovat i na půdě smíšených bojových umění!

Je tomu sotva pár dní, co Gypsy King oznámil, že si hodlá podmanit celé odvětví bojových sportů. Podle něj nezáleží na tom, o jakou disciplínu se jedná, on byl zkrátka stvořen k bavení lidí a rovněž úspěchu. Aspoň takto to sám tvrdí a svých slov se chce i držet. 

„Buďte připraveni, protože vás čeká něco velkého,“ pravil Fury před obrazovkami televize Sky Sports. „Nejenom WWE, mohli byste vidět i můj MMA debut ještě letos!“ navnazoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Mnohem větší novinkou je, že už má domluveného i osobního trenéra, kterým má být sám slavný irský Notorious.


„Již jsem s Conorem McGregorem mluvil a je ochotný mě trénovat. To bude skvělé,“ potvrzoval Fury. „Řekl mi, že kdykoliv budu potřebovat, sejdeme se v Dublinu a můžeme začít. A já už se nemůžu dočkat, až tu nabídku přijmu,“ dodával s šibalským úsměvem.

Tyson Fury zažije 31. října debut v profesionálním wrestlingu, načež se vydá do Irska, kde začne s lekcemi MMA. Pokud půjde vše dobře, uvidíme ho v kleci ještě tento rok.


Další články