Sleduj nás

Tyson Fury a Jake Paul uzavřeli milionovou dohodu. Vítěz se bude topit v penězích

Tyson Fury a Jake Paul uzavřeli milionovou dohodu. Vítěz se bude topit v penězích
Tyson Fury se nechal Jakem Paulem vyprovokovat, aby na výhru svého bratra podal jeden milion dolarů. A on to udělal.

Aktuálně se finišují přípravy na duel mezi Jakem Paulem a Tommym Furym, což je mladší bratr slavného šampiona Tysona Furyho.

Ten původně na svou krev vsadil sto tisíc dolarů, ale když se to rozkřiklo, vložil se do toho i Jake Paul, aby to oživil.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Ty vole, Tysone, jen za duel s Whytem sis vydělal 40 míčů. Hoď tam aspoň milion!“ vzkázal mu odhodlaný YouTuber.

„A vůbec! Pojďme spolu uzavřít sázku. Když já vyhraju, zaplatíš mi milion dolarů. Když vyhraje Tommy, zaplatím je já tobě. Jdeš do toho?!“ pobízel šampiona.


mike tyson tyson fury

„Připrav si peněženku!“


Gypsy King se nemusel nechat dlouho pobízet. Jakmile k němu tento vzkaz doletěl, sázku přijal.

„Jasně, Jakeu. Chceš vsadit milion? Máš ho mít! A nezapomeň, že ty prachy chci vidět předem, případně mi je budeš dlužit, protože pochybuji, že je teď máš,“ odpověděl mu.

Mistr těžké váhy WBC tak otevřel citlivé téma. Proslýchá se totiž, že Jake Paul o téměř všechny své úspory přišel. Špatně investoval do virtuální měny, což prozradil i jeho bratr Logan.


„Nezapomeň však, že tu výhru nechci v kryptoměnách!“ připomínal Tyson Fury. „Chci pěkné zelené bankovky. Skutečné americké dolary, žádnou virtuální měnu!“ trval na svém.

tommy fury box

Další články