Sleduj nás

VIDEO: „Ty m*dko zas*aná! Zabiju tě!“ Běsnící Grznár už se žene do další bitvy

VIDEO: „Ty m*dko zas*aná! Zabiju tě!“ Běsnící Grznár už se žene do další bitvy
Když člověk povolí uzdu svým emocím, mohou se dít různé věci. Pod taktovkou Clash of the Stars to bylo vidět hned ve dvou případech.

Filip Grznár nedbal na rady lékařského týmu, aby se po KO v organizaci I Am Fighter do dalších bojů alespoň měsíc nepouštěl, a opět si stoupl do klece.

S mírným rizikem si však spravil chuť, jelikož svého soupeře teď naprosto zničil. Radost z výhry mu ale nevydržela příliš dlouho, protože zničehonic do klece vběhl nezvaný „Psychopat Bejr“, který Grznára zdravil naskočeným kolenem. Strhla se mela.

https://youtu.be/CzqMcFfbbOQ?t=127

Grznár: Nenávist a zloba


Oba borci se vzápětí objevili na zemi, kde je navíc zalehla i ochranka. Ta musela agresora zpacifikovat a následně doslova vynést z klece. Ten se však jen tak nedával.

Tato erupce vzteku probudila emoce i v samotném Grznárovi, který se následně chopil mikrofonu a se zatměním před očima vychrlil ze svých úst vše, co měl zrovna na jazyku. Pomýšlel jen na vraždu.


grznar dynamic

„Já tu špínu rozm*dám ty vole!“ vykřikl. „To plešaté prase! Ty m*dko! Když jsem to nečekal! Chcípneš ty vole, kdyby to nezastavili!“ rezonovala jeho zloba celým sálem.

Grznára a Bejra svým způsobem pojí společná minulost. Filip jej bere za svého případného soupeře a už nějakou dobu ho vyzývá k boji v kleci. Zápletku bychom zde měli, a nejen tak ledajakou. Další akce Clash of the Stars to určitě zváží.


https://youtu.be/D8Yp_PQpb1o?t=188

Další články