Sleduj nás

Turnaje Oktagonu jsou vždy obrovská událost, postupně se rozpínají po celé Evropě! pochválil tuzemskou organizaci kouč Conora McGregora

Turnaje Oktagonu jsou vždy obrovská událost, postupně se rozpínají po celé Evropě! pochválil tuzemskou organizaci kouč Conora McGregoraFOTO: UFC

Z Oktagonu se pomalu ale jistě stává velmi zajímavá globální značka. Poslední, kdo žluto-černé organizaci složil velkou poklonu, byl John Kavanagh.


Expanze do Německa je podle všech indicií zdárně dokonána a nyní je čas na další území. Britské ostrovy jsou svojí specifičností pořádný oříšek, o čemž se Oktagon přesvědčil turnajem v Manchesteru. Poloprázdná hala sice značila neúspěch, ale čísla prodeje PPV hovořila jinou řečí. Ostrované si novou organizaci rychle oblíbili, čemuž výrazně pomohla Okatgon Výzva, kde se proti sobě postavili Angličané s Iry.

„V Evropě jsou skvělé organizace. Vždy mluvím o organizaci Oktagon, která odvádí super práci. Dělají šílené věci. Překonali německý rekord v návštěvnosti, který drželo UFC. Když jdete na jejich turnaj, tak je to událost. Vždy si dají záležet, aby to pro vás byl zážitek a pořádně jste se bavili,“ nešetřil chválou světoznámí trenér v rozhovoru, který poskytl Arielu Helwanimu.

O tom, že Oktagon je momentálně nejprogresivnějším hráčem na evropském trhu, pochybuje již málokdo. Projekty jako Gamechanger nebo Z podia do klece na diváky platí. Spolupráce na posledně jmenovaném projektu bavila i Kavanagha.

„Oktagon se rozpíná po celé Evropě. Teď byli v Manchesteru, kde měli zajímavý zápas komik vs. influencer, na čemž jsem se také trochu podílel. Byl jsem také na jednom turnaji KSW. Odvádí také skvělou práci, protože měli tu velkou akci na fotbalovém stadionu. Soustředí se ovšem hlavně na Polsko,“ našel John rozdíl v pojetí dvou největších evropských konkurentů.


Oktagon se již tento víkend představí v Kolíně nad Rýnem, kde dojde na souboj o titul v těžké váze. Německé barvy bude hájit Hatef Moeil, kterého čeká Bulhar Todev. Kartu zajímavého turnaje poté doplní osvědčená jména jako Christian Eckerlin, Apollo Silva nebo Andrej Kalašnik.

Zdroj: The MMA Hour Ariel Helwani


Další články