Sleduj nás

Turnaj MMAsters League 3: Informace, fight card a výsledky

Turnaj MMAsters League 3: Informace, fight card a výsledky
Nový hráč MMAsters League na tuzemském hřišti bojových sportů nám nabídne již třetí galavečer, který vyplní zápasy pod pravidly MMA, K1 a také MMA Strikingu.

Kromě dvou obvyklých disciplín se fanoušci určitě těší na poslední zmiňovanou variantu. Ta v sobě skrývá plná pravidla muaythai, ale boj se odehraje v malých a otevřených 4-oz rukavicích.

Na atraktivitu těchto zápasů sazí například asijský kolos ONE Championship. Zápasy bývají svižné a riziko knockoutu je podstatně vyšší.

MMAsters League 3, fight card a výsledky


mmaster league 3 fight card

Radosz Lukasz - Klauda Jakub (na body)
Baryshnikov Vitaly - Lesák Luboš (TKO)
Bondarenko Oleksiy - Chotěnovský Lukáš (na body)
Harutjunjan Gor - Marvan Ondřej (na body)
Mavrodiev Andrei - Handanagič Max (TKO)
Humburger Dominik - Lamacký Pavel (TKO)
Malina Ondřej - Laube Tomáš (TKO)
Štummer Josef - Štěpán Václav (na body)
Němeček Tomáš - Naswetter Domenico (na body)


Turnaj MMAsters League 3 nabídne devět zápasů. Organizace má jako hlavní cíl podporu mladých talentů, ale na kartě najdeme i poměrně známá jména.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Hlavní událost celé akce si vezme pod patronát veleúspěšný reprezentant v Thajském boxu Jakub Klauda. Trutnovského borce prověří Polák Lukasz Radosz. Oba zápasníci jsou ověnčení tituly známých organizací a dokázali vybojovat medaile i na turnajích IFMA.

Další ostře sledovaná záležitost bude MMA premiéra ostříleného postojáře Luboše Lesáka. Toho rozhodně nečeká snadná práce, protože musel akceptovat změnu soupeře a nyní bude čelit zkušenému Ukrajinci Vitaly Baryshnikovovi.
První profesionální zápas čeká talentovaného Dominika Humburgera. Mistr ČR v MMA a juniorský šampion v boxu bude muset potvrdit naděje do něj vkládané, ale na druhé straně klece bude čekat Pavel Lamacký.

Maximus zažil na českých kolbištích souboje s takovými jmény, jako jsou Bahník a Mikulášek. Rozhodně tak bude pro Dominika zajímavým gatekeeperem.


Fanoušci akční podívané určitě zbystří při souboji Gora Harutjunjana a Ondřeje Marvana. Turnovský Highlander je vyhlášený svojí tvrdostí, ale stejná charakteristika platí i na bijce z Arménie, který kosí své protivníky v K1 i boxu.


Kde sledovat MMAsters League 3?


Celá akce bude vysílána televizní stanicí O2 TV Sport a začne tento pátek od 19:00. Pokud již O2 TV nemáte, je možné galavečer sledovat pomocí sázkové kanceláře, která si také připravila zajímavé kurzy. Klikněte níže a užijte si tento skvělý turnaj živě zdarma.

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY


 —> Sledovat ze SLOVENSKA


mmaster league 3 fight card vysledky

[joli-faq-seo id='47095']

Další články