Sleduj nás

To díky mně budíš zájem, ty zoofile! opírá se Diego Kotlár do Bendy. Co mu vzkázal?

To díky mně budíš zájem, ty zoofile! opírá se Diego Kotlár do Bendy. Co mu vzkázal?
Tohle je už za hranou, všímá si zastánce zvířat Diego Kotlár, kterému se nelíbí, co Karlos Benda dělá se svými psy.

Trashtalk mezi naším bojovým párem se posunul na úplně novou úroveň. Co Karlos Benda natočil reakci na Diega Kotlára, ve kterém ho zrubal od hlavy až k patě, dočkal se zpětné vazby. A ta byla podobně drsná.

Diego se vžil do role inspektora a důkladně prošetřil celý Karlosův život. Co dělá, kde se pohybuje, jaké jsou jeho choutky atp. A došel k hodně překvapivému závěru, který nás spojuje s perverznostmi toho nejvyššího stupně.

Nový Michael Jackson


„Karlos Benda je nový Michael Jackson. Minule mě označil za kamenožrouta, tak jsem mu řekl, že ho donutím žrát moje kameny a on ze mě udělal gaye. Já přitom mám ženu a čtyři krásné děti, ale co jsem se dozvěděl o něm, tak se divá na perverzní porna, často masturbuje a prý by ho za to, co sleduje, mohli i zavřít. Tak si říkám, jestli náhodou není i na chlapečky,“ zamyslel se Diego.


„Ale když tě pak vidím, jak líbáš ty své pejsky, tak mi přijde, že jsi spíš zoofil. Asi si nad nimi mastíš i péro. Nemáš ženu, tak je možné, že tě ženy ani nepřitahují. Já mám kde smočit, ty ne. Tak si říkám, jestli to neodnáší ti tví pejsci,“ vydedukoval novodobý Terminátor, který tak reagoval na Karlosovo předešlé video.

„Nezapomínej hlavně na to, že díky mně máš teď tu éru. To díky mně a mé inteligenci jsi teď slavný. Já ti pomohl se zviditelnit, tak ze sebe nedělej bombarďáka, kterým rozhodně nejseš!" vzkazoval mu.

Naučím tě respektu! dal si za úkol Diego Kotlár


„Ty jsi mi nesympatický člověk a potřebuješ pořádně dostat. Už jen za to, jak se chováš k lidem a jak je zkoušíš ponižovat. Já jsem darebák z ulice, a když do té klece vstoupím, tak tam vstoupím se srdcem bojovníka. A vůbec nevadí, že sypeš, protože čistě bys tu svalovou hmotu nikdy nenabral. Pícháš si různé sračky do těla, ale my Romové jsme celí přírodní. A věř mi, že se tě budu snažit sestřelit tak, že ti pak zazvoní v hlavě píseň od Michaela Jacksona Billie Jean. A jak budeš padat, tak mi ji budeš zpívat,“ věstí svému soupeři.


„Nejsem profesionální boxer, nejsem žádný mistr světa, ale dříve jsem se bil v garážích. A říkám ti, takoví jako ty mi tam padali. Všichni si moc věřili, stejně jako ty. A to je špatně. Jak dá pánbůh a já se trefím, tak půjdeš k zemi. A budeš litovat, že ses raději nedržel svého zoofilství,“ zněl vzkaz Terminátora, který bude na červnový Clash of the Stars 5 připravený jako nikdy v životě a Bendovi připraví nocleh přímo uprostřed ringu.

nxlift 2

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články