„Ten chlap bere drogy?“ reagoval se smíchem šampion Max Holloway na bizarní výzvu od brazilského bojovníka Jeana Silvy. Držitel titulu BMF se svému potenciálnímu soupeři, jenž nedávno utrpěl tvrdý knockout, vysmál a zároveň poodhalil své vlastní plány na nejbližší měsíce.
Výzva z říše snů
Brazilský bojovník Jean Silva se zjevně nenechal odradit svou zářijovou porážkou, v níž jej brutálně knockoutoval Diego Lopes. Na sociální síti X si totiž sebevědomě řekl o zápas s jednou z největších hvězd sportu... s držitelem titulu BMF a bývalým šampionem pérové váhy Maxem Hollowayem. Jejich souboj by se podle Silvy měl odehrát na prestižní akci v Bílém domě.
„Ten chlap bere drogy?“
Reakce havajského bojovníka na sebe nenechala dlouho čekat. Během svého vysílání na platformě Kick se této bizarní výzvě od srdce zasmál a nešetřil vulgarismy.
„Ten chlap bere drogy?“ pravil nevěřícně Holloway. „Nevšiml si, co mu udělal Diego Lopes? Ten týpek si z nás musí utahovat.“ S úsměvem pak dodal, že se Silva zřejmě ještě nevzpamatoval z otřesu mozku, jejž v posledním zápase utrpěl.
Skutečný kandidát
Zatímco Silvova výzva byla spíše úsměvná, o slovo se přihlásil i mnohem relevantnější zájemce. Po svém víkendovém vítězství v Riu totiž Hollowaye vyzval bývalý šampion lehké váhy Charles Oliveira. Jednalo by se o odvetu jejich souboje z roku 2015, jenž tehdy skončil po zranění Oliveiry.
Čekání na Bílý dům?
Sám Holloway dal navíc jasně najevo, že se mu nechce čekat až do června příštího roku, kdy se má akce v Bílém domě konat. „Je to hrozně daleko,“ poznamenal. „Nevím, jestli chci čekat tak dlouho, ale uvidíme. Nikdy neříkej nikdy.“
Zdá se tedy, že bitva dvou legend, Hollowaye a Oliveiry, je v tuto chvíli mnohem pravděpodobnější než snový zápas, o němž se pokusil Jean Silva.