Sleduj nás

Tak přece? Jon Jones potvrdil termín svého návratu i jméno soupeře

Tak přece? Jon Jones potvrdil termín svého návratu i jméno soupeře
Jonesův návrat začíná mít čím dál reálnější kontury. Nyní i sám bývalý šampion prozradil přesný termín i jméno soupeře.

Kdo téma okolo „Bonese“ pečlivě sleduje, ten ví, že se bývalý šampion polotěžké váhy nejprve dostal do křížku s vedením UFC, jelikož se dožadoval lepšího platu, a když se tohle jakžtakž vyřešilo, dostavily se osobní problémy.

Dřívější návrat Jonesovi odložily jak potíže se zákonem, tak i rozchod se svou dlouholetou snoubenkou, která už měla dost Jonových excesů, které vznikaly častokrát po kontaktu s alkoholem.

Ačkoliv nyní americká MMA legenda už (dle svých slov) abstinuje, návratu přítelkyně se už nedočkala. A proto hodlá obdarovávat aspoň své věrné fanoušky, pro něž si připravila radostné překvapení.

„Stipe promluvil, že letos v září bude ve své vůbec nejlepší formě. Jsem zklamaný, že musím čekat tak dlouho, ale zůstávám trpělivý. Přeju si totiž, abych čelil té nejlepší těžké váze celé historie v její nejlepší formě. Počkám si na září, odteď už žádné výmluvy!“ informoval Jones.


Spekulace se tedy ve své podstatě naplnily. Jonesův soupeř skutečně bude Stipe Miocic, s nímž se ovšem neutká ještě v létě, jak původně chtěl, nýbrž na začátku podzimu. I to je ale přijatelná doba, vezmeme-li v potaz, jaké potíže okolo realizace Jonova návratu poslední měsíce byly.

Další články