Sleduj nás

Tak a dost! Patrik Kincl nehodlá tolerovat Vémolovy pohádky: Vážně mu na to někdo skočí?

Tak a dost! Patrik Kincl nehodlá tolerovat Vémolovy pohádky: Vážně mu na to někdo skočí?Foto: OKTAGON MMA

Patrik Kincl, zdá se, má už dost Karlosova breku. Nelíbí se mu, že se snaží znehodnotit jeho výhru, proto se k tomu také hlasitě vyjádřil.

Terminátor se odkazuje jak na nespravedlnost bodování, kdy mu 0:5 přijde jako nefér výsledek, tak i to, že by podle starých pravidel jasně vyhrál. Do pátého kola největšího českého MMA zápasu vstupoval s vědomím, že vede 4:0 na body, velmi se však mýlil nejen on, ale i celý jeho tým.

„Podle starých pravidel bych jednoznačně vyhrál. Já jsem dělal zápas a vytvářel tlak. Frajer měl jen zadek na kleci 25 minut. Neměl nic na to, aby si mě otočil anebo aby ustoupil a využil svůj striking...,“ ohrazoval se proti výsledku Vémola.

„Já jsem Kincla držel, tlačil a dominoval nad ním. Nechtěl jsem, aby odstoupil a mohl použít ty dlouhé knokautové údery, které mají úplně jinou razanci… Ale tyhle ťukance, ty můžete dávat celý den, proto jsem je velmi neřešil,“ dodal ve Fight Cast One podcastu.

Vémola nezná pravidla

Patrik Kincl je nyní ve Vancouveru, kde bude mít pod záštitou UFC zápas jeho svěřenec a náš český zástupce David Dvořák, ovšem na internet má dobrý přístup, a tak může sledovat, co se na domácí scéně řeší a děje. Některé titulky novin, zejména co se týkají Terminátora a jeho vyjádření, jej nestačí udivovat.


„Nechápu, jak se někdo odvolává na stará pravidla. Stará pravidla jsou pět let zpátky. Budeme se na stará pravidla odvolávat i za dalších 5 let?“ ptal se Patrik během streamu na svém Instagramu.

„Tohle jsou zkrátka funkční pravidla, kdy jsou největší kritéria efektivní striking a efektivní grappling. Pak je spousta dalších věcí a v remízových zápasech rozhoduje i kontrola a aktivita,“ pokračoval. 

Efektivní striking je prostě nejvíc. Když jsme viděli fotky po zápase i to, jak Karlos vypadá v zápase a jak se postupně proměňuje jeho obličej, tak o efektivním wrestlingu nemůže být žádná řeč,“ měl jasno Kincl, který ani na moment nepochyboval o své výhře, zato se hodně diví svému soupeři, že si vůbec dovoluje něco tak nahlas ustavičně namítat. Další články