Sleduj nás

Tadeáš Růžička: Neudělal jsem nic, za co bych měl jít sedět. Ani si nepřijdu jako nebezpečný člověk

Tadeáš Růžička: Neudělal jsem nic, za co bych měl jít sedět. Ani si nepřijdu jako nebezpečný člověkFoto: Clash of the Stars

Tadeáš Růžička prolomil mlčení a otevřeně se vyjádřil k případu z ublížení na zdraví, ze kterého byl obviněn.


Muž ležící na chladné zemi a mladý bojovník, který ho fackuje a nadává mu. Ze všeho vyplívá, že Tadeáš někoho napadl. Proč? Protože prý bránil svoji přítelkyni.

Napadená osoba leží v bezvědomí, inkasovala tvrdé KO a Tadeáš během celého incidentu dělá spoustu sporných a kontroverzních rozhodnutí. Takových, při kterých se celá republika chytala za hlavu.

Když se celý případ zmedializoval, bojovník neunesl tíhu okamžiku a sprostě nadával. Jak reportérovi Primy, tak i fanouškům. Jednomu sliboval, že mu a jeho mámě bude skákat na hlavě. A své resumé si bojovník nespravil ani ve chvíli, kdy venku poplival dvě neznámé dívky. Jednu navíc údajně udeřil.

Jakmile se všechny tyto problémy nahromadily, stal se z Růžičky člověk, který není nikde vítán. Alespoň tedy u nikoho normálního. On sám si ale dodnes nemyslí, že se dopustil chyby, za kterou by měl nějak výrazně pykat. Blíže se o tom rozpovídal v podcastu Red Card u Tomáše Řepky.


Nepřipadám si jako vinný

„Podle toho, z čeho jsem byl obviněn, bych upřímně neměl jít sedět. Ale sám Bůh ví, jak to nakonec bude,“ odpověděl Růžička na dotaz, jestli se bojí vězení.

„Věřím tomu, že se všechno děje z nějakého důvodu a Bůh nám tím dává jak testy, tak i tresty. Pokud by to tak přinejhorším mělo být (že by byl odsouzen), mrzelo by mě to ale hlavně kvůli rodině. Byla by to škoda, obzvlášť za něco, za co si nemyslím, že bych měl jít do vězení,“ uváděl.

„Přeci jen jsem neznásilnil dítě, nezabil jsem dítě, ani nikoho jiného, zvířata jsem netýral. Nepřipadám si jako nebezpečný člověk, co se nikde nesmí pohybovat a musí být pod zámkem,“ upřesňoval.


Titulová šance

Podobné informace před pár dny obdržela i naše redakce. Mawarův kolega ze Spejbl Gymu nám potvrdil, že obecně převládá optimismus, že Tadeáš za své činy potrestán nebude. Následně nám i šéf RFA Boris Marhanský prozradil, že po rozhovoru s Tadeášovým právníkem nějaké odsouzení určitě nehrozí. Trval ovšem na tom, že stále s chováním svého bojovníka nesouhlasí a doufá, že tato druhá šance, kterou mu dává, jej přinutí změnit své chování.


Další články