Sleduj nás

Soupeř zvracel, krvácel z uší a spěchal do nemocnice, popsal Karlos Benda následky války. Vyjádřil se i ke Žralokovi s Mikuláškem

Soupeř zvracel, krvácel z uší a spěchal do nemocnice, popsal Karlos Benda následky války. Vyjádřil se i ke Žralokovi s MikuláškemFoto: Clash od the Stars

Po třech zápasech s romským obsazením přišla změna, která s Karlosem Bendou nevydržela v kleci o mnoho déle. Následky války byly však vcelku fatální.

Dva roky tvrdé dřiny přinášejí své ovoce. Karlos Benda, který si naposledy poradil s trojicí soupeřů ve složení Maďar, Tišer a Kudlanka, nyní tahá sérii čtyř vyhraných zápasů a svým způsobem koketuje s titulovou šancí. Než se na ni ovšem zaměříme, měli bychom si shrnout to, k čemu došlo nyní v Ostravě.

Soupeřem Karlosovi byl “Taxi kar” Radek, jenž má za sebou nějaké souboje v boxu a o jehož odvaze se rozhodně nedá pochybovat. Od oznámení duelu navíc ukazoval, jak na sobě neustále maká, což je nepochybně také plus. Bohužel pro něho, v kleci byl stále vidět obrovský rozdíl.

Zápas začal oťukáváním v postoji, kde padlo pár úderů, ty však přesně zasáhly spíše Taxi karovu tvář. Jakmile Karlos ucítil příležitost, přenesl boj na zem, na které byl vidět největší rozdíl mezi oběma bojovníky. Nechybělo moc a kulturista z Mohelnice vytáhl ne tak často vídanou submisi zvanou The Americana. Z té mu soupeř ještě unikl, ale následná kladívka již neměl jak odvrátit.

Putoval do nemocnice

Podobně jako před rokem v duelu s Diegem Kotlárem, i tady stačilo relativně málo času k fatálním následkům. Radkova tvář září všemi barvami duhy, má zlomenou kůstku pod okem a krev mu po utkání dokonce tekla i z uší.


“Po zápase za mnou přišel někdo z jeho týmu a říkal mi, že Radek krvácel z uší, zvracel a valil hned do špitálu pro podezření na krvácení do mozku. Naštěstí šlo ‘jen’ o otřes mozku…,” svěřil se Karlos Benda našemu webu.

Co se výkonu tyče, tomu není co vytknout. Progres je znatelný a nyní jsme kromě postoje viděli i solidní práci na zemi.

“Myslím si, že jsem se od minulého zápasu opět o něco technicky posunul. Boj jsem měl po celou dobu pevně pod kontrolou, ve výsledku mě soupeř ani jednou netrefil, vše jsem si pohlídal. Mrzí mě, že jsem nedotáhl tu Americanu, kterou jsem měl dobře chycenou, ale soupeř měl buď tak flexibilní rameno, anebo necítil bolest. V celkovém součtu mám ze zápasu dobrý pocit a hurá na větší výzvy,” zvolal Karlos.


A u těch větších výzev je opravdu z čeho vybírat. Dvě jména, která jsou s muskulaturním bojovníkem spojována, zápasila na stejném turnaji - Žralok Patrik a Václav Mikulášek. Jen tedy obě prohrála, ale o Karlose budou mít určitě pořád zájem.

“U Žraloka mi přišlo, že kdyby v tom prvním kole nedělal skopičiny a blbosti, když se bouchal do hlavy a nechával ruce dole, tak to mohlo dopadnout jinak, ale bylo vidět, že prohrál na fízu, což je pochopitelný, když ten zápas bral na short notice. Takže za mě respekt jak Žralokovi, tak i Datlovi, ten zápas byl pěknej,” vzdal Karlos hold oběma bojovníkům.

“A Mikulášek účinkoval v jediném zápase, který jsem neviděl, protože nastoupil hned po mně a já se mezitím potuloval v backstage. Postřehl jsem jen, že Sandro vyhrál na diskvalifikaci,” pravil.

Vašek za mnou ale po zápase přišel, pogratuloval mi a já se ho ptal, co mu je, protože byl celý obvázaný. A on mi odpověděl, že má něco s klíční kostí, jestli ne zlomenou, což mi je líto. Ten zápas ale hodnotit zatím nemohu,” dodal Karlos.Další články