Sleduj nás

Sonnen: Po všech těch výkonech je jasné, že Masvidal už není žádný BMF

Sonnen: Po všech těch výkonech je jasné, že Masvidal už není žádný BMF
Konec spekulacím, Jorge Masvidal se už po svých posledních výkonech nemůže považovat za Největšího grázla planety.

BMF pás tu byl pro člověka, který si na nic nehraje, který přijímá všechny výzvy a podniká takové věci, které si ostatní nedovolí. Jako je například přijmutí zápasu na short notice, když nikdo jiný danému člověku čelit nechce.

Za poslední dva roky se ovšem Jorge Masvidal natolik změnil, že se za šampiona symbolického pásu pro Největšího grázla považovat nemůže. Změnil se totiž jak jeho postoj k této hře, tak i předváděné výkony.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Naznačoval jsem to už dlouho, ale nyní o tom konečně mohu promluvit. S BMF věcí je naprostý konec a už od tom pásu nikdy nechci slyšet,“ začal veterán Chael Sonnen svůj proslov.

„Jorge ten pás získal nad Natem Diazem, ale pak toho zneužil, aby docílil zvýšení platu. Mohli jste to vidět na jeho chování, jak začal trucovat a čekal, že mu UFC doručí titulové šance až pod nos. Co mě ale trápilo nejvíc, je to, že nepřijímal fighty s dalšími potenciálními BMF a že nechtěl svůj pás vhodit do hry, když se střetl s Colbym Covingtonem.


Teď po prohře s Colbym, kde Jorge navíc vůbec nic nepředvedl, nemůže být žádných pochyb o tom, že je veškerá BMF diskuze ukončena. Jorge si ten titul rozhodně nezaslouží nosit. BMF titul je tu pro ty, co si na nic nehrají, jsou mistry pozornosti, umí vtáhnout zápasníky a lid do hry a přijímají ty výzvy, které ostatní nechtějí. Z Masivdala se ale stala primadona,“ dodával Sonnen.

Další články