Sleduj nás

Šéf Bellatoru: Pokud Fedor chce, bude znovu bojovat o titul

Šéf Bellatoru: Pokud Fedor chce, bude znovu bojovat o titul
Fedor Emelianenko právě podstupuje rozlučkové světové turné, které by mělo čítat tři zápasy. Pokud by však chtěl narušit své plány, mohl by dostat titulovou odvetu v těžké váze Bellatoru.

Šéf organizace Scott Coker tak rozhodl chvíli poté, co legendární zápasník na turnaji Bellator 237 v japonské Saitama Areně knokautoval Quintona Jacksona.

„Fedor v tom zápase vypadal naprosto fantasticky. Zdali je tu něco, co si bude přát, můžeme mu vyhovět. Jestli bude chtít odvetu s Baderem, zařídíme mu ji,“ zaznělo z úst ředitele během pozápasové tiskové konference.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Emelianenkovi je už 43 let, lásku ke sportu zatím ale stále neztratil. Úpadek formy navíc není ani na jeho pohyblivosti či reflexech tolik vidět.

„Ještě jsem si s ním nesedl a nepopovídal o budoucnosti. Vůbec nevím, jestli je pro něho titul v této fázi důležitý. Naposledy jsem mu sdělil, ať si teď odpočine a tráví čas s rodinou, pak se nějak domluvíme, zůstaneme v kontaktu,“ pravil Scott Coker.


Kdyby se Emelinaneko rozhodl pokračovat po rozlučkovém turné nebo by si dokonce chtěl bojovou kariéru o něco protáhnout, tak bude záležet jen na jeho rozhodnutí. Ještě před zápasem s „Rampage“ Jacksonem prozradil, že je možné, že se udrží v akci déle, než původně plánoval.

Pokud by tedy Fedor nešel o titul, kdo další by byl eventuelně v pořadí? „Další, kdo nám klepe na dveře, je Josh Barnett. Vím, že si s Fedorem přeje bojovat, bude prý dostupný už koncem tohoto měsíce. Možná bychom ten fight mohli domluvit,“ odpovídal Coker.

Další články