Sleduj nás

Rytmus: Attilova výhra nad Karlosem je třešničkou na dortu jeho kariéry

Rytmus: Attilova výhra nad Karlosem je třešničkou na dortu jeho kariéry

S ohledem na Attilovy poslední zápasy jen málokdo čekal, k jakému famóznímu výkonu se nadechne v O2 areně. Karlos Vémola v něm probudil to zvíře, které kdysi řádilo v Bellatoru a které si nyní došlo pro výhru, co by ho mohla postavit znovu na nohy.

„Mám velkou radost, Attila byl můj první trenér na Slovensku. Ať už by vyhrál, nebo ne, je to pro mě šampion,“ pravil během rozhovoru v backstage Patrik „Rytmus“ Vrbovský, jenž Attilovi při jeho nástupu do klece dělal společnost.

„Říkal jsem to už v jednom dokumentu, on má co vyložit na stůl. Když se ho někdo zeptá, co v životě dokázal, může ukázat svůj pás Bellatoru. Výhra nad Karlosem je už jenom takovou třešničkou na dortu jeho kariéry,“ dodával.


Attila začal pár dní před duelem nabírat sebevědomí, které v podstatě od vyhlášení „Zápasu století“ tolik nevyzařoval. Hřebíkem do rakve pak byla jeho prohra z Oktagonu 12 s Virgilem Zwickerem, po níž se lidé začali domnívat, že bitva o krále Československa ztratila smysl.


Bývalý šampion Bellatoru však použil přesvědčení široké veřejnosti i přesvědčení svého soupeře k tomu, aby vypiloval taktiku, kterou mu naordinovali jeho trenéři. Attila Végh v kleci doslova tancoval, nastoupil plný elánu a svým pohybem nedovolil Karlosovi, aby ho dostal na zem. Nakonec on sám trefil dobrou pravou zadní a KO bylo na světě. 


Další články