Sleduj nás

Ryan Bader: Jemeljaněnkovo kouzlo bude pryč v momentě, co vstoupím do klece

Ryan Bader: Jemeljaněnkovo kouzlo bude pryč v momentě, co vstoupím do klece

Pyramidový turnaj v soutěži Bellator Heavyweight Grand Prix míří do finále, v němž se nám střetne Ryan Bader (26-5-0) s ruskou mašinou Fjodorem Jemeljaněnkem (38-5-0), jenž je mnohými považován na nejlepšího zápasníka v těžké váze všech dob. Jeho soupeř proto varuje Fjodorovy fanoušky, aby se nenechali hned unést, protože jeho kouzlo po vstupu do klece okamžitě smete.

Pyramidový turnaj v soutěži Bellator

Zdali se tak stane, o tom se přesvědčíme na vlastní oči až 26. ledna. Do té doby můžeme zatím naslouchat jeho slovům, která rozhodně nevyzařují žádný respekt k dvaačtyřicetileté legendě. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Nenechte se zmást jeho výsledky, protože já sám už teď cítím, jak je vystrašený a nervózní,“ říká Bader, „viděl jsem to na něm… nemá nic, čím by mě mohl překvapit,“ doplňuje. 

Jaký je tedy plán? „Budu dělat to, v čem jsem dobrý,“ odpovídá, „povalím ho na záda a tam ho zmasakruji,“ poukazuje současný šampion z těžké váhy pod značkou Bellatoru. 


A sebechválou rozhodně nešetří. „Jsem nejlepším na světě, to je má mentalita a takto uvažuji. Jeho (Jemeljaněnkovo) kouzlo se zlomí v momentě, co se mnou vstoupí do klece,“ uvádí. 

Bader a Jemeljaněnko budou hlavními hvězdami večera

Pak pokračuje. „Je to jen další překážka v mé cestě. Až bude po všem, tak se k tomu vrátíme a řekneme si, kdo všechno o mně pochyboval, protože já se nemýlím,“ dodává. 


Bader a Jemeljaněnko budou hlavními hvězdami večera během turnaje Bellatoru, který se má konat v losangeleském Staples Centru. Vše je teprve v procesu realizace, takže na jména dalších aktérů si budeme muset nějaký čas počkat.


Další články