Sleduj nás

Rozhodčí mě nenapomenul, což znamená, že jsem bojoval čistě, krotí Vémola kritiky

Rozhodčí mě nenapomenul, což znamená, že jsem bojoval čistě, krotí Vémola kritiky
Karlosovi bylo z několika stran vyčteno, že si během duelu s Marpem pomohl hned několika fauly, za což ho měla čekat diskvalifikace. S tím však Terminátor silně nesouhlasí.

Tuzemské legendy, jako jsou například Pejsar nebo Konečný, mají jiný názor na věc, než měl ringový sudí. Ten dával duelu Marpa s Vémolou až příliš „volnosti“, kterou se ve čtvrtém kole znenadání rozhodl ukončit.

Karlos si svůj boxerský debut určitě představoval o něco lépe, ale dle vlastních slov je nakonec s výsledkem spokojený. Hlavně proto, že do puntíku splnil vše, co předpověděl… A že si někteří lidé stěžují na jeho fauly (hlavičky či údery pod pás)? Žádné prý neměl… To by mu přeci rozhodčí něco řekl…


„Já jsem jako automat padající ze schodů, těžko se zastavuju. Pokud jsem udělal nějaký faul, tak jedině neúmyslně,“ odpovídal Vémola na poměrně neutichající kritiku, která se k němu valí jak ze strany fanoušků, tak i ze strany již zmíněných boxerských legend.

„Pokud bych udělal něco špatně, rozhodčí by mě napomenul. A já si nepamatuji, že by mě napomenul. Za žádný úder hlavou jsem nedostal jediné varování,“ poznamenával, že bojoval čistě, jinak by byl včas upozorněn.


„To, že jsem Marpa tlačil hlavou, to byla součást taktiky. Já pokaždé tlačím hlavou i rukama do soupeře. Že bych se chtěl úmyslně dopouštět nějakých faulů, to ne, takhle já prostě boxuju,“ naznačil, že svůj agresivní styl z MMA klece akorát přenesl do boxerského ringu.

„Já nejsem žádný boxer. Jsem kluk, který má neuvěřitelnou touhu po vítězství. Jdu dopředu a mlátím, co to jenom jde. I kdybychom proti sobě měli šest, osm nebo dvanáct kol, všechna by vypadala stejně,“ dodal Terminátor, jenž téma ohledně zápasu s Marpem uzavřel. Pokud se ale naskytne finančně výnosná příležitost, tak velmi rád přijme i odvetu.


Další články