Sleduj nás

Rony Paradeiser si to o titulovou šanci rozdá s Vlado Šikičem na nepřátelské půdě

Rony Paradeiser si to o titulovou šanci rozdá s Vlado Šikičem na nepřátelské půděFOTO: OKTAGON MMA

Do OKTAGONu 39 zbývá méně než týden a přípravy borců jdou do finiše. Nejinak je tomu i u dvojice Rony Paradeiser a Vlado Šikič, kteří si to spolu rozdají o post vyzyvatele v lehké váze.

Zápas, který má všechny předpoklady k tomu, aby zvedl vyprodanou Audi Dome ze sedadel, by měl otevírat hlavní kartu.

Rony Paradeiser má v pouhých pětadvaceti letech za sebou již třiadvacet zápasů a v OKTAGONu se utkal s kompletní špičkou své váhové kategorie. Jediný, kdo na něj v poslední době dokázal vyzrát, je legendární Ivan Buchinger a současný šampion Losene Keita. Právě k odvetě s mladíkem z Belgie by se Rony rád probojoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Určitě bych chtěl titulovou odvetu s Keitou. Minule moji výzvu nepřijal, že potřebuje na přípravu víc času. Já to akceptuji, protože jde o titulovou bitku a na tu se musíte pořádně připravit. Má na to plné právo souboj odmítnout, ale potom nerozumím těm jeho řečem, že chce být aktivní šampion, když odmítá zápasit se mnou. To je jediná věc, co mě tam nesedí,“ popsal neúspěšné námluvy před prosincovým turnajem v O2 areně.

Keita nakonec zvolil kickboxerský zápas s Minči Palešem a Rony se na akci vůbec nepředstavil.


V cestě za vytouženou odvetou nyní stojí slovenskému borci už jen jedna překážka. Tou je dvaatřicetiletý Chorvat trénující v Německu Vlado Šikič. Komplexní bojovník, který ukončuje zápasy před limitem, se zatím v OKTAGONu nepředstavil a do akce se bude vracet po více než roční pauze.

„Šikič je známý jako striker, ale já ho beru i jako zemaře, protože má hnědý pás v BJJ. Celkově si myslím, že má ale postoj na vyšší úrovni. Určitě ho nepodceňuji, je to silný protivník. Má dobré kopy a dělá při svých zápasech různé fintičky. Očekávám tvrdý souboj a přestřelku, na kterou jsem připravený,“ potvrdil Rony, že si svého soupeře dobře nastudoval v rozhovoru pro sport.sk.


Další články