Sleduj nás

Robo Pukač: Němci mě nenechali nastoupit s pomádou ve vlasech, tak jsem se ostříhal!

Robo Pukač: Němci mě nenechali nastoupit s pomádou ve vlasech, tak jsem se ostříhal!FOTO: OKTAGON MMA

Oktagon 55 měl jako hlavní zápas odvetu mezi domácím drsňákem Christianem Jungwirthem a slovenskou stálicí Robo Pukačem. Výsledek byl stejný jako při prvním měření sil, ale „Diamantový Čávo“ předvedl výkon, na kterém může v budoucnu stavět.

K první kontroverzi došlo již před zápasem. Slovenský bijec chtěl vletět do klece se svojí bujnou kšticí, kterou si upravil gelem na vlasy. To se ovšem nelíbilo německým strážcům pravidel, kteří podobné přípravky v zápase nedovolují. Robo si se situací poradil s grácií a těsně před soubojem se ostříhal, aby jej vlasy nerozptylovaly.

„Podle německých pravidel nesmíte mít na hlavě nic. Ani pomádu, kterou používám normálně. Tak jsem si prostě vlasy ostříhal, aby mi nevadily. Měl jsem je dlouhé a padaly by mi do očí. Byla to prostě nutnost, žádné šaškování z mojí strany,“ okomentoval Pukač netradiční situaci.


V samotném zápase se v hlavně v prvních dvou kolech vznášel výsledek na vážkách. Jungwirth překvapil svojí snahou přenášet boj na zem a jako tradičně se stále valil kupředu. Robo se postupem času tlaku domácího bijce podvoloval a o výsledku tak nemohl být pochyb. Atraktivní souboj ovšem splnil očekávání a dostál své pozici na kartě. Pro Pukače se ovšem jedná již o třetí prohru v řadě a jeho bilance v Oktagonu, která je aktuálně čtyři výhry a osm proher, je alarmující.

„Pokusy o takedowny Jungwith překvapil. I když jej vlastně hodil jen dvakrát z těch patnácti pokusů. Tím tlakem sebral všechny zbraně pro Roba. První dvě kola byla o pár úderech, ale potom to šlo jednoznačně na stranu Jungwirtha,“ okomentoval dění v kleci promotér Ondřej Novotný pro Top-Fight.cz.Další články