Sleduj nás

Říkal o sobě, že je nejlepší, ale pak prohrál. S pérovou váhou jsem skončil! zní McKeeho verdikt

Říkal o sobě, že je nejlepší, ale pak prohrál. S pérovou váhou jsem skončil! zní McKeeho verdikt
A.J. McKee, který se dlouhé měsíce prohlašoval za nejlepší pérovou váhu světa a vysmíval se dokonce i UFC šampionovi Alexanderovi Volkanovskimu, po vůbec své první kariérní prohře s touto vahou končí.

Patrně s ním ještě cloumají emoce, protože jak už tomu bývá zvykem, tu první profesionální porážku je vždy nejtěžší skousnout.

A.J. McKee měl na kontě osmnáct po sobě jdoucích výher, zpravidla se snažil všechny soupeře ničit před limitem, ale tentokrát v noci z pátka na sobotu mu to nevyšlo.

Na trůn pérové váhy Bellatoru se vrátil staronový král Patricio „Pitbull“ Freire, jenž McKeemu oplatil loňskou porážku a tentokrát si došel pro jednomyslnou výhru na body. Soupeře tím zlomil zejména psychicky.

„Doteď se ten verdikt rozhodčích snažím pochopit, protože jsem tři kola jasně dominoval. Vyhrál jsem v každém možném aspektu, ve kterém jen vyhrát šlo, a přesto jsem podle rozhodčích prohrál. To je něco, co nechápu, proti čemu protestuji a rozhodně ještě budu protestovat,“ pěnil McKee na tiskové konferenci.


„Vždy jsem cítil, že jsem nejlepší na světě. Mou jedinou chybou v tomto duelu bylo, že jsem Freireho neukončil před limitem, protože rozhodčí vás mohou po*ebat. Viděli jsme to v minulosti, vidíme to i teď. Proto jsme se dostali do situace, kdy je trilogie nevyhnutelná,“ myslí si.

V pérové váze to však už nebude. „S pérovou vahou jsem již skončil. Říkám to celou dobu. Před naší odvetou jsem se výrazně dožadoval, abychom si to dali ve váze lehké. Pravidelně své tělo tím hubnutím morduji,“ štve ho.

„Nebaví mě pořád shazovat. V pérové jsem působil dlouhé, dlouhé, dlouhé roky. Říkám vám narovinu, že v této divizi už nikdy působit nechci a ani nebudu. Lehká váha je mou příští zastávkou,“ naznačil své budoucí plány. A protože je Freire zároveň šampionem lehké váhy, bude McKee doufat v úspěšné završení trilogie právě tam.

Další články