Sleduj nás

Reyes se domnívá, že Jonese prokoukl, ve vzduchu je údajně cítit strach

Reyes se domnívá, že Jonese prokoukl, ve vzduchu je údajně cítit strach

Vrchní vyzyvatel z popředí polotěžké váhy Dominick Reyes věří, že za Jonesovým odchodem mimo bojovou scénu vězí něco mnohem více než jen pouhé finance.

Třicetiletý „Devastator“ se s šampionem „Bonesem“ střetl letos v únoru. Tehdy po pěti napínavých kolech prohrál na body, nicméně rozhodnutí to nebylo úplně jednoznačné, že i takový Dana White byl samotným výsledkem překvapen a začal si hrát s myšlenkou odvety. 

Co však osud nechtěl, Jon Jones si o tři měsíce později uvědomil, že si ho v UFC vlastně nikdo neváží a že mu nikdo nechce proplatit tato riskantní utkání. A místo toho, aby jej ohledně zvýšení platu někdo vyslechl, tak ho všichni hrubě odmítli, na což šampion zareagoval tak, že se vzdal titulu a řekl: „Nevrátím se, dokud si mě někdo nezačne vážit. O pás si to mohou mezitím rozdat Jan Blachowicz s Dominickem Reyesem.“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A právě druhý jmenovaný z tohoto proslovu vycítil strach. „Je to více než jasné. Minulý zápas byl velmi těsný, donutil jsem ho si sáhnout až na vlastní limity. Zavedl jsem Jona tam, kde ještě nikdy předtím nebyl. Nikdo ho nikdy tak nezranil jako já. Ještě nikdy nepotkal soupeře, který by se ho nebál,“ přecházel do ofenzivy Reyes.

A v nastoleném rytmu i pokračoval. „Jones žádá o vyšší výplatu, která mu bude útěchou za to, že přijde o svůj pás. Sám to moc dobře ví, že se pohybuje na hraně porážky, a tak si ji nechce připsat, dokud za ni nedostane aspoň milion dolarů,“ dodával třicetiletý bojovník, jenž si za svůj poslední výkon vysloužil řadu pozitivních ohlasů.Další články