Sleduj nás

RedFace vzkazuje Ondřeji Novotnému: Naši právníci už jsou v pozoru, pokud se bude tvoje chování opakovat, sejdeme se u soudu!

RedFace vzkazuje Ondřeji Novotnému: Naši právníci už jsou v pozoru, pokud se bude tvoje chování opakovat, sejdeme se u soudu!FOTO: OKTAGON MMA

Fyzikální zákony se opět potvrdily i v rámci českého MMA rybníčku. Akce vyvolala reakci a nás tak pravděpodobně čeká další díl mediální přestřelky mezi bossem OKTAGONu a vedením RedFace.

Abychom se ale vrátili ke kořenům sporu. Vše začalo po prvním turnaji, který se RedFace upřímně příliš nepovedl. Prázdná hala, tragická organizace a místy až trapný program zakryl několik velmi zajímavých sportovních výkonů. Vše se samozřejmě dalo omluvit nezkušeností nového hráče na trhu, ale Ondřej Novotný vynesl jednoznačný soud o nejhlubším dně, které se podle něj nemá nikdy opakovat.

Konfrontace pokračovala odpovědí Petra Diviše, který šéfa žlutočerné organizace označil několika nepěknými výrazy a doporučil mu léky na jeho verbální průjem.


Odveta OKTAGONu na sebe nenechala dlouho čekat. Ondřej Novotný prohlásil, že kdokoliv by se snažil spolupracovat s RedFace, má v OKTAGONu doživotní stopku. Klatba se vztahuje na bojovníky, rozhodčí, cutmany i děvčata s čísly. Bezprecedentní krok tak dal vzpomenout na tvrdou válku OKTAGONu s XFN.

„Hele! Jsme připraveni! Nemůžeme ignorovat, že nám někdov této přípravě trochu hází klacky pod nohy… Ondřeji Novotný, to myslíš vážně? Ale nebojte, máme to pevně v rukou a nenecháme se odradit. Náš skvělý promotér, Petr Diviš, to vystihl: Ondřeji, možná si myslíš, že můžeš dělat, co chceš, ale nerespektování tržní soutěže je trochu mimo mísu. Naši právníci jsou v pozoru a pokud se tvoje chování budu opakovat, možná se setkáme u soudu. I když nejsme tak velcí jako ty, máme stejná práva. My respektujeme a oceňujeme konkurenci, a to by mělo být na obou stranách. Takže, ať už je lídrem trhu kdokoliv, u nás jste vždy vítáni a těšíme se na každého z vás bez rozdílů na Red Face 2!“


Jak na tento poslední výstřel zareaguje OKTAGON, a zda vůbec, to se dozvíme v nejbližších dnech. Na první pohled je ale jasné, že vztahy mezi těmito subjekty jsou již tak pokažené, že na nějakou spolupráci nebo alespoň příměří můžeme rovnou zapomenout.

Zdroj: RedFace, MMA Letem světem


Další články