Sleduj nás

První MMA zápas ruského mladíka napíchaného syntholem skončil fiaskem – VIDEO

První MMA zápas ruského mladíka napíchaného syntholem skončil fiaskem – VIDEO

Kirill „Bazooka Arms“ Tereshin má možná opravdu ohromné bicepsy, kterých by nedocílili ani profesionální kulturisti po letech cvičení, zato v boji toho moc nevydrží. Třiadvacetiletý Rus hned ve svém prvním zápase zjistil, že bude potřeba doladit více věcí než jenom nafukovat svaly.

Tereshin je ve své rodné zemi už známou postavou, která před třemi lety začala snít o cestě kulturistiky. Nechtělo se jí však chodit do tělocvičny a na pravý synthol neměla peníze, a tak si doma začala vyrábět vlastní olej.


Bicepsy mladého Rusa možná vypadají mohutně, ale na celkové síle mu rozhodně nepřidaly. Nejprve prohrál „fackovací soutěž“ a následně neuspěl ani ve smíšených bojových umění. Do toho lékaři Tereshina varují, že pokud se nepodrobí operaci, bude mu časem hrozit až amputace paží.

Kirill si dal přezdívku „Bazooka Arms“ a ze svého neslavného syntholového pokusu těží minimálně na internetu. Jeho Instagram čítá již 445 tisíc příznivců, kteří jsou zvědaví, jakého skandálu bude součástí příště.Další články