Sleduj nás

Procházka i celé UFC mají smůlu, to Nemkov je nejlepší polotěžká váha planety, chlubil se šéf Bellatoru

Procházka i celé UFC mají smůlu, to Nemkov je nejlepší polotěžká váha planety, chlubil se šéf BellatoruFOTO: Bellator/UFC

Jamahal Hill a Jiří Procházka jsou jen ozdobami polotěžké váhy, ta pravá kvalita se nenachází v UFC, ale v Bellatoru.

Nyní se v Bellatoru uskutečnil boj o pás šampiona polotěžké váhy, do kterého zasáhli šampion Vadim Nemkov a vyzývatel Yoel Romero. Na papíře poměrně atraktivní záležitost měla však jednoznačného průběhu, ve kterém si mistrovský Rus celou bitvu pohlídal a domů si odnesl jednomyslnou výhru na body.

Když bylo po všem, přihlásil se ke slovu šéf Bellatoru Scott Coker, který musel Vadimovi vzdát hold. A co víc, neubránil se opět jednou porovnání kvality jeho bojovníků s těmi v UFC. Jeho závěr je pro mnohé dost kontroverzní.


„Další turnaj a další naprostá ukázka dokonalosti. Říkám to už nějakou dobu a teď se mi to opět potvrdilo. My jako Bellator máme ty absolutně nejlepší zápasníky z polotěžké váhy na celém světě. Vadim Nemkov je nejlepší polotěžká váha na celém světě, tím jsem si jistý,“ prohlásil Coker.

„Se vší úctou ke konkurenci, nikdo se nám v rámci této divize nemůže rovnat. I ti nejlepší z UFC by si proti naší špičce ani neškrtali. Taková je pravda,“ prohlásil šéf Bellatoru na tiskové konferenci.


Není to poprvé, co tak Coker promluvil, patrně se však řídí heslem, že když se nepochválíte sami, nikdo jiný to za vás neudělá. Na celém světě se najde opravdu jen drobná hrstka lidí, která by jeho názor sdílela. Nesmíme zapomínat ani na to, že se Nemkov před mnoha lety v japonském Rizinu s Procházkou střetl a prohrál po prvním kole na technické KO.


Další články