Sleduj nás

Procházka: Chci proti sobě soupeře, kteří pro mě budou výzvou

Procházka: Chci proti sobě soupeře, kteří pro mě budou výzvou

Jirka Procházka tráví zatím většinu svého času v Česku. Kdekdo by si mohl myslet, že po vyhraném titulu odpočívá, jenže opak je pravdou. Nejdůležitější je se držet v provozní teplotě.

„Volno?“ divil se Procházka. „Přípravu mám nonstop. Trénuji tak, abych nikdy nezaostával, abych byl schopný kdykoliv naskočit,“ přibližoval.

Co se dalšího utkání týče, i zde už máme nějaké vyhlídky. „Zápas… vypadá to na srpen, říjen nebo prosinec. Na tyto termíny máme nabídky od Rizinu, tak to s nimi projednáváme,“ odhaloval Denisa.


Nejslibnější se zdá být zlatá střední cesta. „Nejvíc se nám zamlouvá říjen, ale to prozradíme až později… co se bude dít nebo o jakého soupeře půjde a tak podobně,“ potvrzoval.


S cestou na vrchol (na kterém už svým způsobem Prochy je) se samozřejmě rodí i možnost přestoupit do UFC.

„Neříkám, že nutně musím do UFC, ale chci zápasit s těmi nejlepšími zápasníky světa. Chci proti sobě lidi, kteří jsou pro mě výzvou a kteří pravidelně předvádí dobré výkony. Chci z nich cítit, že mi ti soupeři mohou do života něco dát,“ svěřoval se Procházka.

„Chci takovou výzvu, pro kterou budu moct dva měsíce žít. Přitom zdokonalovat sám sebe a přizpůsobovat svou strategii proti tomu danému člověku,“ vysvětloval.


A na závěr toho všeho je důležitý stálý osobní rozvoj. „Mou motivací je se neustále posouvat a hledat tu dokonalost… dokonalost techniky, přístupu k boji, cítění se v boji,“ dodával šampion polotěžké váhy Rizinu.


Další články