Sleduj nás

Proč Terminátor přestoupil? Jde mu jen o peníze, nikoliv o fanoušky, co si koupili lístky, rýpnul si Kincl

Proč Terminátor přestoupil? Jde mu jen o peníze, nikoliv o fanoušky, co si koupili lístky, rýpnul si Kincl

Karlosovi Vémolovi již došla trpělivost a dlouhodobě špatné vztahy mezi ním a XFN nakonec vyústily přechodem ke konkurenci. Právě tam se pokusí český Terminátor navázat na své předchozí sliby, které kdysi dal fanouškům. Tato slova mu však nežere druhý borec Patrik Kincl.

„Podle mě mu jde jenom o peníze, nikoliv o fanoušky,“ reagoval Kincl ve zpovědi pro sport.cz, kde byl tázán, jaký je jeho pohled na věc. Není totiž žádným tajemstvím, že tento přestup zkomplikoval plány nejen celé organizace XFN, ale také zápasníků samotných. „Tímto tahem, který učinil, se vykašlal na své příznivce, co si koupili lístky,“ dodává Patrik.

Zatímco společnost v čele s Petrem Karešem podniká právní kroky, Karlos by se měl ukázat již 16. března v Ostravě pod záštitou Oktagonu MMA. Odveta mezi ním a Kinclem měla být nejsledovanější událostí československého MMA v roce 2019. Místo ní ji však trumfne Terminátorova bitva s Attilou Véghem.


„Bohužel, můj zápas s ním se zrušil,“ vrací se ke slovu Kincl, jenž si je trochu vědom i toho, že Karlosovy vztahy s XFN nebyly zrovna ideální. Nicméně ani nepopírá to, že těch důvodů mohlo být více. „Nějaké finanční problémy tam jsou, ale zas tak velké by být neměly. XFN nově zavádí i dopingové testy, takže těch důvodů Karlosova přestupu může být více,“ uvádí.

Vzhledem ke všem těm událostem v posledních dnech se začalo dost spekulovat, zdali by i sám Kincl nemohl časem přestoupit jinam, konkrétně také ke konkurenci. „Podobnými otázkami se teď nemá cenu zabývat. Oktagon mi do této chvíle nic nenabídl. Mohl bych to zvážit, kdyby mi na stůl přistálo něco konkrétního, ale zatím opravdu nic,“ pokračoval.

Bohužel tak Patrikova práce vešla vniveč. On sám směroval svou přípravu hodně k odvetě, což potvrzovalo i jeho předchozí prohlášení, že chtěl lidem dokázat, že na Karlose měl už v tom prvním duelu. „To je pravda. Celá má příprava, změna váhy i poslední dva souboje byly dost zaměřeny na mou odvetu s ním… já byl připravený,“ doplňuje Kincl, který nezapomněl podotknout, že přestupové brány osudu jsou otevřené a může se i v jeho případě cokoliv v budoucnu změnit.Další články