Sleduj nás

Prague Fight Night - Kincl Patrik - Schiavolin Mattia

Prague Fight Night - Kincl Patrik - Schiavolin Mattia

Premiérový galavečer nové ambiciózní organizace Prague Fight Night má jako jeden z hlavních taháků souboj mezi Mattiou Schiavolinym a Patrikem Kinclem. Ten definitivně přestoupil do střední váhy a po marném čekání na souboj s Machem Muradovem otestuje jeho formu zkušený Ital.

Kincl má momentálně bilanci 21 výher a 9 porážek, kdy 48 % vítězství získal na body. V posledním zápase porazil ve vyhecované válce Petra Ondruše a odletěl na dlouhý přípravný kemp do USA. Tam při tréninku v American Top Teamu probíral nabídky k zápasům a zvažoval, kam povedou jeho další zápasnické kroky. I když to v jednu dobu vypadalo, že zakotví v polské KSW nebo v OKTAGONu, nakonec ho uvidíme bojovat pod vlajkou PFN.


Mattia Aittam Schiavolin je 34letý bijec s rekordem 15 výher, 2 porážky a 3 remízy. Knockoutem zvládl ukončit 67 % svých vyhraných zápasů. V celosvětovém žebříčku střední váhy je na 70. pozici, tedy ještě o 20 míst lepší než Patrik a o 10 míst než Mach Muradov. Během své kariéry dokázal porazit několik opravdu zajímavých jmen, jakou jsou UFC veteráni Jayson Miller nebo Goran Reljic.


Tento zápas bude pro Patrika těžkou zkouškou jeho schopností, ale má všechny předpoklady pro to, aby uspěl. Dobrý návod, jak na zkušeného Itala vyzrát, dal v posledním zápase Jonas Billstein. Ten se nesnažil Schiavolina ukončit v postoji, ale soustředil se na to, aby ho dostal na zem a tam se ho snažil kontrolovat. Nebýt zaváhání ve třetím kole a domácího prostředí Mattia, odcházel by Billstein jako vítěz. Patrik je přesně v těchto dovednostech silný, a proto věříme, že si připíše další důležité vítězství, které by mu mohlo pomoci k vytouženému kontraktu s prestižní zahraniční organizací. Kurz na Kinclovu výhru je 1.55.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!Další články